Punkty USC vs. Tulane: aktualizacje na żywo, wyniki futbolu uniwersyteckiego, relacje z Cotton Bowl 2023, najważniejsze wydarzenia

Wykończenie Cotton Bowl ma być kolejnym klasykiem w najnowszej odsłonie harmonogramu College Football Playoff 2022-23 z USC prowadzącym 35-30 w czwartej kwarcie. Rozgrywający USC Caleb Williams ma już 400 podań i cztery przyłożenia w swoim pierwszym meczu od zdobycia Trofeum Heismana i chociaż trojany to gwiazdorski odbiorca Jordan Addison, pokój odbiorczy otrzymuje duże wsparcie od Brenden Rice, który ma 174 jardy i dwa przyłożenia. Przyłożenia w sześciu czasach przechwytywania przez trzy kwarty.

Podczas gdy USC, z ponad 500 jardami ataku, zdobyło przyłożenia w pięciu z siedmiu swoich posiadłości, odpowiedzi pojawiały się prawie przy każdym zakręcie Tulane. The Green Wave mają dwa przyłożenia i gola z gry po trzech posiadłościach w trzeciej kwarcie, a obrońca Spurs, Tejay, rzuca wyzwanie Williamsowi i Rice’owi o tytuł najbardziej wpływowego gracza w grze. Spurs mają 152 jardy i trzy przyłożenia, co oznacza ósmy mecz z rzędu, w którym ma przebieg co najmniej 100 jardów.

W przypadku USC stawką czwartej kwarty jest zwycięstwo w meczu pucharowym po raz pierwszy od końca sezonu 2016 i rozpoczęcie sezonu 2023 kolejnym znakomitym występem Williamsa. Tulane ma już swój największy mecz w piłkę od czasów przed II wojną światową, więc wygrana przewyższyłaby to, co było już wymarzoną zmianą z 2-10 w 2021 do 11-2 w 2022.

CBS Sports będzie Cię na bieżąco informować przez cały Cotton Bowl o analizach i najważniejszych wydarzeniach z bitew USC z Tulane.