Ogłoszenie zwiastuna i daty finałowego sezonu „Cobra Kai”.

Ostatni sezon Kobra Kai Będzie mniej zabawnie niż zwykle. Dzieje się tak dlatego, że Netflix dzieli ogromny szósty sezon na trzy daty premiery.

W czwartek streamer wypuścił zwiastun (poniżej) wraz ze strategią premiery popularnego serialu familijnego.

15-odcinkowy sezon finałowy wypuści część 1 18 lipca, a następnie część 2 będzie kontynuowana do 28 listopada. Trzecia część, zatytułowana „The Finale Event”, zostanie wydana dopiero w 2025 roku.

Naklejka z YouTube'a

Oficjalny opis: „Zabierając wyeliminowaną Cobra Kai z Doliny, nasi nauczyciele i uczniowie muszą zdecydować, czy i jak wziąć udział w Sekai Taikai – Mistrzostwach Świata w Karate”.

Twórcy Josh Heald, John Horowitz i Hayden Schlossberg opisali wcześniej decyzję o zakończeniu serialu jako „słodko-gorzką”, ale dzięki niej mogą przynieść Kobra Kai Aby zakończyć tak, jak chcą.

„Przedefiniowanie świata za pomocą karate Kid „Wszechświat był naszym skromnym zaszczytem” – stwierdziło trio w styczniowym oświadczeniu. „przygotować Kobra Kai Pozwoliło nam to dołączyć do tego samego czcigodnego dojo, w którym niegdyś mieszkali wielcy Robert Mark Kamen, John Avildsen, Jerry Weintraub i wszyscy niesamowici członkowie oryginalnej obsady. Umożliwiło nam to także wcielenie się w rolę trenera, poszerzając pierwotną historię i dając początek nowemu pokoleniu słabszych. „Nigdy nie uznawaliśmy tej szansy za oczywistość”.

„Nasz cel na pierwszy dzień z Kobra Kai Zawsze kończyło się to na naszych warunkach, opuszczając dolinę w czasie i miejscu, jakie zawsze sobie wyobrażaliśmy. Dodał: „Dlatego z wielką dumą i wdzięcznością mogliśmy ogłosić to osiągnięcie. Nadchodzący szósty sezon będzie świadkiem zakończenia Kobra Kai„.

Cobra Kai jest kontynuacją gry karate Kid Franczyza filmowa – w swoich rolach ponownie wcielają się oryginalne gwiazdy Ralph Macchio i William Żabka. Program wystartował jako seria na YouTube podczas stosunkowo krótkiego wejścia platformy na dłuższe programy oparte na scenariuszach. Po dwóch sezonach na YouTube w 2020 roku przeniósł się do Netflix, gdzie osiągnął dobre wyniki.

READ  Asystent Metalliki James Hetfield, 59 lat, „w sprawie rozwodu” z żoną od dwóch dekad

Kiedy rozmawiasz z THR Na początku tego roku o innym serialu Netflixa pt. Plamainnowacyjne trio wyjaśniło swoją decyzję o rezygnacji Kobra Kai.

„Chcieliśmy wyjść na własnych warunkach” – powiedział Heald. „Dorastaliśmy z karate Kid Franczyza komercyjna [of which a new movie is coming in 2024] Mamy wiele szacunku dla wszechświata. Chcieliśmy rozszerzyć wszechświat na wszystkie dostępne nam sposoby. Pomiędzy sezonem piątym a szóstym zwróciliśmy się do Netflix i powiedzieliśmy: „Jesteśmy gotowi przenieść to na Ziemię”. Opowiedzieliśmy im historię, którą chcieliśmy opowiedzieć, a oni poparli tę decyzję. Sony i Netflix zawsze miały dobre relacje. Wszyscy rozumieją, że nie chcesz przedłużać pobytu. To franczyza, z którą zamierzamy się poruszać. Zostawiliśmy otwarte drzwi, aby ponownie przyjrzeć się wydarzeniom, które rozwiążemy w sezonie 6, i uznaliśmy, że warto nie pozostawiać serii bezczynności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *