Okno premiery Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X | S mocno na ten rok

PlayStation 5 i Xbox Series X Edition w grze Wiedźmin 3 zostaną wydane | S w czwartym kwartale 2022 r., potwierdził deweloper CD Projekt Red. Oznacza to, że zostanie uruchomiony od października do grudnia.

Była to nowa generacja popularnej gry RPG Opóźniony na czas nieokreślony w kwietniu 2022 r.. CD Projekt przełożył grę w ramach wiadomości, że rozwój przeniósł się z rosyjskiego zespołu Sabre Interactive do samego CD Projekt Red.

Teraz graj: Potwierdzone okno premiery Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X | S | Aktualności GameSpot

CD Projekt potępia rosyjskie ataki na Ukrainę i Sprzedaż i serwis wybitne w staniechociaż nie wiadomo, czy ma to coś wspólnego ze zmianą rozwoju, czy nie.

Fani długo czekali na premierę PS5 i Xbox Series X | S z Wiedźmina 3, gdzie gra była Oczekiwano, że zostanie uruchomiony w 2021 roku.

Podobnie jak nowa generacja Cyberpunka 2077, Wiedźmin 3 wykorzysta dodatkową moc tych systemów, aby gra wyglądała i działała jeszcze lepiej. PS5 i Xbox Series X Edition nadchodzą | S również ze wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami, a także z nowymi wydaniami Treść oparta na popularnym programie telewizyjnym Netflix Wiedźmin.

Każdy, kto kupił Wiedźmina 3, już teraz otrzymuje aktualizację za darmo, podobnie jak w przypadku nowej wersji Cyberpunk 2077.

Wiedźmin 3 jest wyprzedany 40 milionów egzemplarzy na całym świecieTa liczba z pewnością wzrośnie jeszcze bardziej, gdy pojawią się PS5 i Xbox Series X | S. Patrząc w przyszłość, CD Projekt potwierdził, że prace rozpoczęły się Wiedźmin 4, który będzie działał na Unreal Engine 5.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *