OL John Michael Schmitz, Minnesota, runda 2, wybór 57

Schmitz był pokorny i uprzejmy podczas swojej rozmowy telefonicznej, podczas której powiedział, że centrum NFL, które podziwia, to Ryan Jensen z Tampa Bay – który jest niegrzeczny w mundurze.

„Jest jednym z najbardziej złych ludzi na boisku, a jego sposób gry i mentalność, wiesz, że wniesie do każdego meczu” – powiedział Schmitz. „Jest też świetnym przywódcą”.

Czy Schmitz nazwie siebie złym?

„Tak, to największa rzecz, jaką mogę powiedzieć” – powiedział. „Zły, twardy, wytrwały czynnik, na pewno”.

Środkowa linia to duży powód, dla którego Giganci tak bardzo chcą go zdobyć.

„Widzisz to w filmie” – powiedział trener Brian Dabul. „Mieliśmy z nim FaceTime, z całą grupą (w pokoju roboczym), a on po prostu chciał założyć kask i naramienniki w tym momencie, stojąc z rodzicami. Uwielbia grę w piłkę nożną i jest po prostu kolejnym dobry ofensywny facet do pracy”.

„Tak, widać to w filmie” – powiedział Schoen. „Nie, kiedy siedzisz naprzeciwko, ale kiedy włączasz film, widzisz to”.

Schmitz jest jednym z trzech najlepszych typów Giants w drafcie 2023 jako jedyny wybór Giants przed wyborem. Zostali wymienieni w pierwszej rundzie, aby zabrać Deonte Banks z narożnika Maryland, aw trzeciej, aby wybrać szerokiego odbiorcę Tennessee, Jalina Hyatta.

Schmitz będzie walczył o pozycję startową jako starter, ponieważ Giganci nie mają wyraźnego kandydata na wbiegającego obrońcę. John Feliciano, który rozpoczął 17 meczów w zeszłym sezonie, i Nick Gates, który rozpoczął pozostałe dwa mecze, obaj odeszli jako wolni agenci, pierwszy do San Francisco, a drugi do Waszyngtonu. Inni kandydaci to weterani Ben Bredison, Jack Anderson, Shane Lemieux i niedawny podpis JC Hasenauer.

„(Zamierzamy) wrzucić ich tam wszystkich” – powiedział trener Dabul. „Jeszcze nie trenowaliśmy. Pozyskaliśmy kilku nowych graczy i kilku wolnych agentów, aw poniedziałek rozpoczniemy fazę drugą (programu pozasezonowego), która trochę różni się od fazy pierwszej. Ale (ty) nie możecie wychodzić naprzeciw siebie, dopóki nie dojdziemy do fazy trzeciej, a to naprawdę trochę jak z obozów szkoleniowych, jeśli wolisz.

READ  Sztab szkoleniowy Lakers naciskał, aby poradzić sobie z Russellem Westbrookiem w terminie, zgodnie z raportem

Schmitz był zawodnikiem wszystkich konferencji dla Wikingów z Homewood-Floosmoor High School w Illinois. Następnie spędził sześć lat w Minneapolis, z których jeden był w czerwonej koszuli i pięć lat w terenie. Schmitz nie byłby w pobliżu, żeby to przyznać, gdyby stał się fanem NFL Vikings podczas swojego pobytu tutaj. Zapytany, kto ma swoje korzenie w play-offach, Schmitz powiedział: „Wiesz, byłem na meczu tylko oglądając piłkę nożną, to wszystko, co mam do powiedzenia”.

Zagrał w 57 meczach z 35 startami i rozpoczął wszystkie 31 meczów w ostatnich trzech sezonach (odpadł z meczu Pinstripe Bowl Golden Gophers z Syracuse). Schmitz otrzymał wyróżnienie All-Big Ten w 2020 roku, konferencję drugiego zespołu pierwszego zespołu jako junior i pierwszy zespół All-Big Ten i All-American w 2022 roku.

To wszystko nic nie gwarantuje, gdy w lipcu zgłosi się na zgrupowanie. Chociaż Schmitz ma duże doświadczenie w jednej z najważniejszych konferencji NFL, NFL przedstawi szereg nowych wyzwań.

„Niezależnie od tego, czy jest to wykroczenie, czy jakiekolwiek inne wykroczenie, kończysz studia i grasz z dorosłymi mężczyznami z przodu” – powiedział Daboll. „Powiedziałbym, że istnieje krzywa uczenia się mentalnego, ale jest też krzywa fizyczna, i nie dowiemy się do sierpnia. Ale ten facet jest twardy. Jest inteligentny. Ma dobrą strukturę. Były zapaśnik. lider. Więc wrzucimy go do miksu i pozwolimy mu walczyć z chłopakami.” inni i zobaczymy, jak to się skończy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *