Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2 wyniki walki: aktualizacje boksu na żywo, karta wyników, czas rozpoczęcia, dolna karta

Nie ma nic lepszego niż mecz o mistrzostwo wagi ciężkiej, aw sobotę dwie najlepsze drużyny na świecie pokonują go po raz drugi. Mistrz WBA, WBO i IBF Ołeksandr Usyk chce bronić swoich tytułów w rewanżu z Anthonym Joshuą w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej (17:30 czasu wschodniego – DAZN Zapisz się teraz).

Usik, były niekwestionowany mistrz wagi cruiser, pokonał Joshuę we wrześniu ubiegłego roku, aby zdobyć tytuły. W czasie pierwszej walki Usyk był słabszy. Po jego umiejętnym pokazaniu Joshui całkowicie wejdzie na ring jako faworyt w rewanżu. Tymczasem Joshua po raz trzeci w swojej karierze chce zostać mistrzem świata.

Jest to dzień pełen akcji, w którym w meczach dolnych kart pojawiają się również takie nazwiska jak Badou Jack, Callum Smith, Filip Hrgovic i Zhilei Zhang.

Nie masz dość boksu i mieszanych sztuk walki? Zdobądź najnowsze informacje o sportach walki z dwóch najlepszych sportów w branży. Subskrybuj Morning Kombat z Lukiem Thomasem i Brianem Campbellem Aby uzyskać najlepszą dogłębną analizę i wiadomości.

Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 13:00 czasu wschodniego na żywo na DAZN, a główne wydarzenie spodziewane jest około godziny 18:00 czasu wschodniego.

CBS Sports będzie z Tobą przez cały czas trwania akcji w Arabii Saudyjskiej, więc koniecznie śledź poniższe wyniki na żywo i wydarzenia.

Karta walki USIC vs Joshua 2, wyniki

  • Oleksandr Usyk (c) vs. Anthony Joshua, IBF, IBF i World Heavyweight Championship
  • Philip Hergovic Pok. Zhilei Zhang przez jednogłośną decyzję (115-112, 115-112, 114-113)
  • Callum Smith pok. Matthew Bauderlika przez nokaut w czwartej rundzie
  • Badou Jack pok. Richarda Rivery przez niejednolitą decyzję (96-94, 94-96, 96-94)

Karta wyników Usyk vs. Joshua 2

USIC (c) 10 9 9 10 10 48
Jozue 9 10 10 9 9 47

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *