Opóźnianie premiery RPG, aby uniknąć konkurowania z Baldur’s Gate 3

Bohaterka Stray Gods wpatruje się w kamerę świecącymi oczami, podczas gdy ktoś za nią wyraża szok.

zdjęcie: Studio Summefall

Summerfall Studios, twórcy nadchodzącego filmu fabularnego, który sam siebie określa Zbłąkani bogowieniedawno Na Twitterze przekazała niefortunne wieści Dla tych, którzy są chętni do wyśpiewania z trudnej sytuacji fantasy. Zbłąkani bogowiektóry stawia cię w roli kobiety, która musi udowodnić swoją niewinność greckim bogom poprzez magię piosenki, zostaje przesunięty o tydzień do daty premiery 10 sierpnia.

Ale mimo że wiadomości zostały dostarczone w standardowym formacie portretów postaci, które wszyscy znamy i kochamy, zawartość nie była typowym podejściem do potrzebujących więcej czasu, aby zapewnić najlepszą jakość gry. Nie, to było zbyt bezpośrednie: studio chce uniknąć z nim konkurowania Wrota Baldura 3 który ma zostać wydany 3 sierpnia, pierwotna data premiery Zbłąkani bogowie. I tak, są też pewne cele techniczne, które zespół ma nadzieję osiągnąć, przesuwając nieco datę premiery.

„Musimy zrobić niewielki Korygowanie kalendarza”, czyta oświadczenie otwierające przed ogłoszeniem nowej daty premiery 10 sierpnia.

Chcemy, aby każdy miał wystarczająco dużo miejsca do odprawy Zbłąkani bogowie kiedy jest uruchamiany. Wrota Baldura 3 Jest bardzo wyczekiwany (przez nas też!) i chcemy dać naszym fanom miejsce do świętowania Zbłąkani bogowie.

Wrota Baldura 3 On jest Oczekiwano, że będzie to ogromne doświadczenie RPG, więc coś mi mówi, że ludzie nadal będą dość dogłębni, nawet zaledwie siedem dni po premierze 3 sierpnia, ale jest zrozumiałe, że mniejszy tytuł zabije serce, zanim trafi na witryny sklepowe. lub jako osoba samotna Umieść to na TwitterzeSummerfall Games prawdopodobnie nie chce skupiać na sobie całej uwagi.

Letnie studia

Opóźnienie daje również studiu trochę czasu na pracę nad „równymi szansami” między konsolami a komputerami PC, aby działało „tak blisko, jak to możliwe, na każdej platformie”.

Zbłąkani bogowie Premiera na PC, PlayStation, Xbox i Switch 10 sierpnia.

READ  Aktualizacja Google Nest Hub Max Matter przerywa integrację Nest x Yale Lock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *