Ori Devs wyjaśnia, dlaczego (na razie) nie powstaje trzecia gra

Leśne stworzenia z Ori and the Will of the Wisps wiszą nad krajobrazem pełnym niebezpieczeństw.

zdjęcie: Studia Księżycowe

Studia Księżycowetwórca ukochanej gry Metroidvanias Ori i Ślepy Las A jako kontynuacja, Ori i wola ognikówDziała dalej Nie ma odpoczynku dla bezbożnych. RPG ustawione na Premiera w tym miesiącu 19 kwietnia To trochę odejście od Lub ja Seria, która rozsławiła studio. Co jednak skłoniło studio do zastąpienia platformówki mroczną grą RPG w klimacie fantasy? Najwyraźniej studio uznało, że w pierwszych dwóch przypadkach powiedziało wszystko, co musiało Lub ja Gry, ale może nie tak być wiecznie.

W wywiadzie z Gra detektywistycznaGiennadij Korol, współzałożyciel Moon Studios, powiedział, że wierzy… Lub ja Historia serialu jest już kompletna Wola warkoczy.

„Myślę, że byliśmy całkiem zadowoleni z miejsca, w którym zakończyliśmy” – powiedział Korol. „Myślę, że udało nam się dokończyć tę historię Lub ja. To teraz kompletny łuk; Jeśli grałeś w obie gry, jest to kompletna historia. Wydawało się więc, że to jedyny sposób, w jaki możemy wrócić Ori 3 Chodzi o to, że gdybyśmy mieli więcej do powiedzenia, więcej historii do opowiedzenia.

Mimo to, powiedział dyrektor generalny i dyrektor kreatywny Thomas Mahler Gra detektywistyczna Ma kilka pomysłów na trzecią część Lub ja Jednak gra, łącznie z tytułem Nie ma odpoczynku dla bezbożnych jest obecnie na pierwszym miejscu w studiu. Bez wchodzenia w spoilery, jeśli grałeś Ori i wola ogników, wiesz, że kończy się to bardzo końcową nutą. Ale to nigdy nie powstrzymywało firm od znalezienia sposobu na stworzenie czegoś innego na podstawie niegdyś ukochanej serii.

oboje Lub ja Gry są dostępne na PC, Xbox i Switch. the Lub ja Gry były wczesnymi przykładami wydań opublikowanych przez firmę Microsoft Pojawienie się na platformach stron trzecichAle Nie ma odpoczynku dla bezbożnych Nie jest wydawana przez Xbox, więc ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series

Już w 2022 r. A.J przedsięwzięcie raport Stan spraw wewnętrznych w Moon Studios, w tym oskarżenia o „Opresyjne” i „seksistowskie” środowisko pracy..

READ  Square Enix z premierą Final Fantasy NFT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *