Oś czasu powrotu Mike’a Trouta jest nieznana, ponieważ zmaga się z „rzadkim schorzeniem” z tyłu

Kansas City, Pon. – Mike Pstrąg Może potrzebować co najmniej kolejnego tygodnia, aby zastrzyk kortyzonu zaczął działać, zanim będzie mógł zwiększyć i wznowić aktywność w baseballu.

Ale od dawna nie ma pewności, kiedy będzie mógł wrócić i jak poważny będzie uraz pleców, który będzie czynnikiem w całej jego karierze baseballowej.

W tym samym czasie Anioły Zapolowy czuje się lepiej, a harmonogram jego powrotu jest niejasny, ponieważ zmaga się z zapaleniem klatki piersiowej, które powoduje ból pleców.

„Myślę, że musimy się tym trochę martwić” – powiedział główny trener lekkoatletyki Mike Frostat, zapytany o długoterminowe odejście Trouta. „… Jest dzisiaj trochę bardziej podekscytowany. I myślę, że zaczyna czuć, że czerpie korzyści.

„Ale musimy patrzeć na to w dłuższej perspektywie – musi sobie z tym radzić, nie tylko w tym sezonie, ale może przez resztę swojej kariery”.

Trout opuścił mecz Angels 12 lipca z powodu bólu pleców. Spędził następne cztery dni z nadzieją, że wróci. Był w kolejce 16 lipca przed zadrapaniem w ostatniej chwili.

Został umieszczony na liście kontuzjowanych 18 lipca i otrzymał zastrzyk kortyzonu, który działał przez dwa tygodnie. Pstrąg nie rozpoczął działalności w baseball, ale rozpoczął poważny program stabilizacyjny i wykonywał ćwiczenia cardio.

Frostad został zapytany na początku tego miesiąca, dlaczego znaczny optymizm co do szybkiego powrotu doprowadził teraz do stanu – dysfunkcji nadkręgosłupowej w T5 – gdzie jest wiele obaw.

„To bardzo rzadki stan, w którym ma teraz plecy” – powiedział Frostad. „Doktor (Robert Watkins), jeden z najsłynniejszych chirurgów kręgosłupa w kraju, jeśli nie na świecie, nie widuje ich zbyt wiele.

„A żeby tak się stało z graczem w baseball, musimy zastanowić się, co robi z uderzeniami, zamachami każdego dnia, przygotowaniami. A potem graniem na boisku… Jest wiele rzeczy, które mogą to pogorszyć. Ale Ten lekarz Niewiele widziałem”.

READ  Protestujący olej pojawiają się w sądzie po wylaniu zupy na obraz Van Gogha

Trout podąży za nim wraz z Watkinsem, gdy drużyna wróci do Anaheim. Frostad powiedział, że najlepszym sposobem oceny, czy jego obrzęk ustępuje, opiera się na tym, jak czuje się pstrąg i co przekazuje lekarzom i trenerom.

Zapytany, czy jest szansa, że ​​nie zagra ponownie w tym sezonie, Frostad powiedział: „Mamy nadzieję, że nie. Nie sądzę, że podejmiemy taką decyzję.

Trout był z zespołem w Atlancie i Kansas City. Po opuszczeniu ostatnich trzech i pół miesiąca zeszłego sezonu z powodu utrzymującej się kontuzji, mamy nadzieję, że historia nie powtórzy się w 2022 roku.

Menedżer Angels, Phil Nevin, powiedział: „Z tego, co widziałem, radzi sobie lepiej”. Ale tak, to może być powolny proces. Nie wiemy, czy raz może się podnieść. To zależy od tego, jak się czuje.

(Górne zdjęcie: Brett Davis/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *