Oto, co otrzymasz za ukończenie wszystkich 152 The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Shrines

W Kingdom Tears są 152 kapliczki, co oznacza, że ​​znalezienie i rozwiązanie ich wszystkich to nie lada wyczyn. Dla porównania, Breath of the Wild miał 120 (i możesz zobaczyć, co masz z nich wszystkich tutaj), ale wypłata jest zaskakująca i dziwaczna oraz rodzi kilka interesujących pytań na temat większej wiedzy Zelda. Warto zauważyć, że tam spoilery Poniżej, aby odblokować grę późno.

Po pominięciu dwóch fragmentów, które są odtwarzane na końcu każdej świątyni przez około 165 godzin, ostatnia świątynia wyświetla unikalny tekst i sugeruje graczowi odwiedzenie Świątyni Czasu w celu otrzymania nagrody.

Świątynia Czasu znajduje się na wyspie, na której rozpoczęła się podróż Królestwa Łez, a posągi Króla Raury i Królowej Sonji z pewnością nie nawiązują do ruin Świątyni Czasu na płaskowyżu. Nie wiem, kto popełnia ten błąd i bardzo długo grzebie w ruinach, aby zdobyć nagrodę, ale na pewno chcesz iść do nieba. Za posągiem bogini znajdziesz nową skrzynię.

A w tej skrzyni jest bok starożytnego bohatera. Tarcza nie przypomina żadnej z Breath of the Wild czy Kingdom’s Tears, ponieważ jest jednoczęściowa i nie jest traktowana jako trzy oddzielne przedmioty. To również całkowicie zmienia wygląd Linka. Funkcjonalnie jest podobny do Maski Majory, która przekształca Linka w Zorę, Gorona lub Deku. Jego opis brzmi: „Mówi się, że ten przedmiot zawiera duszę bohatera, który kiedyś ocalił Hyrule. Aura tego bohatera otoczy noszącego”. Może być reprezentacją pierwszego wcielenia Mistrza Czasu.

Niektóre postacie zmienią swoje dialogi, jeśli nosisz zbroję. Przeciętny mieszkaniec Hyrule nie wydaje się być pod wrażeniem, ale ludzie tacy jak Impa i Purah (i być może inni), którzy mają pewną wiedzę na temat historii świata, będą mieli nowe rzeczy do powiedzenia w odpowiedzi na nowy wygląd Linka.

READ  Nowo utworzony zespół Google ds. platform i urządzeń zajmuje się sztuczną inteligencją

Aby uzyskać więcej informacji na temat Zeldy, przeczytaj recenzję Game Informer’s Zelda: Tears of the Kingdom Przewodnik po poradach dla początkujących Nasz wywiad z producentem i reżyserem Eiji Onumą i Hidemaro Fujibayashi Przewodnik po Zelda: Tears of the Kingdom Amiibo Ta funkcja głupich zrzutów ekranu Dowiedz się, jak Patricia może pomóc ty piaskowa foko, w końcu o mojej podróży w poszukiwaniu kapliczek i sprawił, że straciłem rozum tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *