Oto jak wygląda klapka Galaxy S23 Ultra S-View Flip Cover

Ostatnia aktualizacja: 15 stycznia 2023 r. o 11:12 UTC+01:00

the Cała oferta Galaxy S23 teraz wyciekło. A ponieważ projekt nie jest już tajemnicą, przecieki skupiają się teraz na innych aspektach, takich jak oficjalne akcesoria, które Samsung planuje z nim sparować. Galaktyka S23 seria po premierze.

Garść gazet przedstawiających etui ochronne do Galaxy S23 Ultra (via @pracownik). Rendery ujawniają tegoroczne silikonowe etui i nadchodzący projekt okładki S-View Flip. Ten ostatni ma dwa uchwyty na karty kredytowe i małe okienko Always On Display.

Akcesoria do Galaxy S23 / S23+ mogą przeciekać w następnej kolejności

Większość kolorów obudowy jest zgodna z linią Galaxy S23, jak widać na wcześniej ujawnionych renderach, dlatego występuje w kolorze czarnym, zielonym, różowym i kremowym. Jednak jest też granatowa silikonowa obudowa do Galaxy S23 Ultra, a te akcesoria będą prawdopodobnie dostępne w dodatkowych kolorach, których jeszcze nie widzieliśmy.

Podobnie Samsung prawdopodobnie planuje wypuścić inne projekty obudów dla linii Galaxy S23. Może wycieknąć przed oficjalną prezentacją flagowca Unpacked, więc bądźcie czujni.

Jeśli chodzi o wzornictwo, te obudowy potwierdzają to, czego już oczekujemy od Galaxy S23 Ultra. Telefon ulepsza istniejący projekt Galaxy S22 Ultra i ma bardziej kwadratowe rogi niż reszta serii oraz indywidualne wycięcia dla każdego tylnego aparatu.

Mówiąc o kamerach, Wyciekły teasery od Samsunga Zrób dużo o fotografii w słabym świetle i astrofotografii. Galaxy S23 Ultra może być pierwszym smartfonem Samsunga z głównym aparatem HD o rozdzielczości 200 MP. Ta aktualizacja sprzętu będzie zarezerwowana dla modelu Ultra, ale cała seria powinna zawierać pewne ulepszenia aparatu w takiej czy innej formie.

Samsung potwierdził, że w tym roku zaprezentuje serię Galaxy S23 Zdemontowany 1 lutego. Flagowiec jest już prawie gotowy, a potencjalni nabywcy już mogą rezerwa online i otrzymaj 50 USD kredytu Samsung.

READ  Gwiazdy filmowe Minecraft świętują 15-lecie gry tortem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *