Oto nasze pierwsze spojrzenie na rodzinę New Addams

Nowa seria Netflix Addams Family po raz pierwszy skupiła się na jej córce Wednesday Addams na całej rodzinie, w tym Morticii, Gomez i Pugsley.

Operator udostępnił pierwsze pełne zdjęcie klanu Adams. W serialu zagra Gina Ortega jako Wednesday Addams, ale nie zabraknie Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams i Luisa Guzmana jako Gomeza Adamsa w znakomitym przeboju. Izaak Ordonez został również wybrany na brata Bogosleya.

Źródło: Netflix

Serial skupi się na środę, gdy uczennica liceum próbuje opanować swoje psychiczne moce i rozwiązać nadprzyrodzoną tajemnicę, która dotknęła klan Adamsów 25 lat przed rozpoczęciem serialu.

Tim Burton zadebiutuje jako reżyser telewizyjny i wyreżyseruje sezon dla Netflix. rozmawiać z Targowisko próżnościW środę pisarze Miles Millar i Alfred Gough ujawnili, że Burton chciał postaci Gomeza, która wygląda bardzo podobnie do kreskówki Charlesa Addamsa i jest krótsza niż Gomez w porównaniu z poprzednimi iteracjami.

Para powiedziała również, że Guzmán skierował „niesamowicie fajne i romantyczne” elementy postaci, jednocześnie wnosząc do postaci coś „bardzo innego i nowego”.

Według pary, środowa seria będzie żyła w połowie drogi między kontynuacją a ponownym uruchomieniem i „żyje w ramach planu Venna na to, co było wcześniej, ale to jego sprawa”.

Nie ma jeszcze daty premiery, ale Netflix będzie miał premierę jeszcze w tym roku. Ogłoszono również, że Christina Ricci, która grała w środę Addams w latach 90., również pojawi się w serialu.

Matt TM Kim jest redaktorem IGN News. Możesz to osiągnąć Umieść tweeta.

READ  Beverly Hills, 90210, Niepewna aktorka miała 64 lata – The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *