Oto próbki aparatu Pixel 7 Pro Super Res Zoom [Gallery]

Ultraszerokokątny zoom „następnej generacji” Pixel 7 Pro przesuwa teleobiektyw 48 MP do wysokości na poziomie lustrzanek cyfrowych, a Google udostępnił trzy zestawy próbek poza słowem kluczowym.

The Próbka domu na Manhattanie Jeden WTC zaczyna się 0,5x, a drugi obrazek poniżej 1x. Ma wysokość do 30 razy, dzięki czemu można zobaczyć najdrobniejsze szczegóły wieży antenowej. Począwszy od 20x, Pixel 7 Pro korzysta z nowego narzędzia do aktualizacji uczenia maszynowego obsługiwanego przez Tensor G2. Wcześniej 15x i więcej używało stabilizacji zoomu, dzięki czemu można było „robić zdjęcia z ręki bez statywu”.

Te próbki kamer i dwa inne zestawy przykładów pochodzą od Alexandra Schiffhauera z Google, który przedstawił i szczegółowo opisał aktualizacje zoomu Pixel 7 Pro podczas kluczowego wydarzenia Google:

/ q

To jedne z ostatnich granic fotografii smartfonowej, ponieważ telefony tak naprawdę nie były w stanie odtworzyć jakości lustrzanki cyfrowej.

Wybierając funkcje aparatu, nad którymi chcesz pracować, menedżer produktu Pixel Camera Google Nowy podcast Analizuje, dlaczego „ludzie są gotowi chodzić wokół 15-funtowego aparatu i niestandardowego aparatu o wartości 10 000 USD” i pracują nad wprowadzeniem tej funkcji do smartfonów. wyszukiwarka Google był zaangażowany W Super Res Zoom od 2018 roku z funkcją będącą połączeniem sprzętu, oprogramowania i uczenia maszynowego.

Mamy też Most Golden Gate w San Francisco i Mendocino, również w Kalifornii. Główne przykłady z Google skupiały się na umiejętności widzenia ludzi z daleka.

Więcej o Pixel 7 Pro:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

READ  Kotaku impresje z bloku, gra polegająca na budowaniu małego miasteczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *