Overwatch 2 wyłącza się w czwartek wieczorem, gdy Blizzard zaczyna naprawiać

Blizzard Entertainment powiedział, że to trwa Monitor 2 Offline w czwartek wieczorem, aby wprowadzić poprawki do gry, która została uruchomiona w Prawie nie do zagrania we wtorek I od tego czasu jest skalista. Przez dwa oddzielne okna w czwartek Uwaga i obserwuj 2 Serwery będą nieczynne podczas stosowania poprawek błędów i aktualizacji baz danych.

Oto przewidywany harmonogram przestojów Blizzarda na Monitor 2Dla mnie Opublikuj na oficjalnych forach programistów:

15:00 – 16:00 czasu PDT: Serwery zostaną wyłączone podczas wprowadzania poprawki, która ma rozwiązać niektóre błędy związane z integracją kont, logowaniem i pierwszym doświadczeniem użytkownika. W tym czasie gracze nie będą mogli uzyskać dostępu do serwerów.

18:00 – 21:00 PDT (w przybliżeniu): Dokonujemy dużych aktualizacji naszych baz danych, aby przetwarzać kolejki graczy. W tym czasie gracze nie będą mogli uzyskać dostępu do serwerów.

Blizzard powiedział, że gracze na PC mogą potrzebować aktualizacji Monitor 2 Klient w celu rozwiązania „raportów o awariach i problemów z czarnym ekranem”.

Monitor 2 Został zwolniony we wtorek Jako główna aktualizacja oryginalnej gry, ale z długimi kolejkami do gry, częstymi rozłączeniami i progresją, która nie zniechęca graczy pierwszego dnia. Oprócz poważnych problemów z rozłączaniem serwerów i problemami z bazą danych graczy, Blizzard powiedział, że atak DDoS na jego serwery wpłynął na problemy z łącznością i uruchamianiem graczy z gier. Zamieć Przepraszamy za problemy z grą w środowej wieczornej aktualizacjiaby poinformować graczy, że rozwiązuje różne błędy i problemy z wydajnością.

READ  Shokz OpenFit zapewnia otwarty dźwięk bez przewodnictwa kostnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *