Pałac Kensington zdementował pogłoski o księżnej Kate po dwumiesięcznej nieobecności

On gra

Po spekulacjach na temat tego, dlaczego księżna Kate tego nie zrobiła Od niemal dwóch miesięcy widywano go publicznie Pałac Kensington osiąga szczyt i wkracza, by obalić teorie.

Rzeczniczka królewska, Katarzyna, księżna Walii, „czuje się dobrze”. Powiedział ludziom I Listy Nowości W czwartkowym oświadczeniu. W oświadczeniu kontynuowano: „Od początku jasno mówiliśmy, że księżna Walii pozostanie za granicą aż do Wielkanocy i że Pałac Kensington będzie przekazywał aktualne informacje tylko wtedy, gdy będzie coś ważnego”.

„USA TODAY” zwróciło się do Pałacu Kensington z prośbą o komentarz.

Kate (42 l.) od sezonu świątecznego pozostaje poza zasięgiem opinii publicznej. Jej ostatnie oficjalne zaręczyny sprawiły, że wyszła na mszę bożonarodzeniową w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham wraz z mężem księciem Williamem, trójką dzieci – księżniczką Charlotte, księciem Jerzym i księciem Ludwikiem – królem Karolem, królową Camillą i innymi członkami rodziny królewskiej . rodzina.

Księżna Kate przechodzi „udaną” operację brzucha

17 stycznia Pałac Kensington ogłosił, że 16 stycznia przeszła „udaną” operację brzucha i oczekuje się, że pozostanie w szpitalu od 10 do 14 dni.

Dodał: „W oparciu o aktualne zalecenia lekarskie prawdopodobnie nie wróci do obowiązków publicznych przed Wielkanocą”. Oświadczenie czyta. „Ma nadzieję, że opinia publiczna zrozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci oraz jej pragnienie, aby jej osobiste dane medyczne pozostały prywatne. Dlatego też Pałac Kensington będzie przekazywał aktualne informacje na temat postępów Jej Królewskiej Mości jedynie wtedy, gdy pojawią się nowe ważne informacje. dzielić się.” „

READ  Trevor Noah opuszcza The Daily Show, mówiąc, że chce zrobić więcej wstać | Trevor Noe

Niecałe dwa tygodnie później pałac Ogłoszono 29 stycznia Kate wróciła do domu w Windsorze, aby kontynuować rehabilitację i „robi duże postępy”.

W oświadczeniu czytamy dalej: „Książę i księżna pragną serdecznie podziękować całemu zespołowi londyńskiej kliniki, zwłaszcza oddanemu personelowi pielęgniarskiemu, za okazaną opiekę”. „Rodzina Wellsów pozostaje wdzięczna za życzenia, które otrzymała z całego świata”.

Zapytaliśmy ekspertów: Książę William i Camilla przejmują więcej obowiązków pod nieobecność króla. Czy jest to zrównoważone?

W mediach społecznościowych zawrzało od teorii dotyczących księżnej Kate

Pałac Kensington przerwał milczenie na temat stanu zdrowia i miejsca pobytu księżnej Kate, gdy użytkownicy mediów społecznościowych zaczęli spekulować, że coś stało się z kobietą poślubioną przyszłego króla Anglii.

Wydaje się, że fala postów i memów zbiegła się w czasie z wycofaniem się księcia Williama z nabożeństwa żałobnego za jego ojca chrzestnego, zmarłego króla Grecji Konstantyna, ze względów osobistych. Chociaż niektóre teorie zostały przedstawione w ramach żartu, inne wydawały się podzielane na serio.

„Jak mamy wszyscy funkcjonować, skoro nawet nie wiemy, gdzie jest Kate Middleton” – @sbstryker Opublikowano w XTwitter wcześniej, we wtorek.

Był żart na jego temat Kate dostaje grzywkę (i żałując tego); wejście Program Ochrony Królowej (nawiązanie do filmu Disneya z 2009 roku z Seleną Gomez i Demi Lovato w rolach głównych); doświadczenie Sprawa „Zakręcony piątek”. Z teściem, królem Karolem; I Oddaj nerkę Do monarchy.

W próżni informacyjnej na temat księżniczki stało się jasne, że zarówno fani rodziny królewskiej, jak i widzowie mediów społecznościowych po prostu szukają odpowiedzi. Jednak w ostatnich wywiadach z USA TODAY eksperci podkreślali, że dla osób, które są w centrum uwagi, ważne jest wyznaczanie granic.

Jeśli celebryci „chcą zachować swój kryzys w tajemnicy, ważne jest, aby to uszanować” – powiedziała wcześniej USA TODAY psychoterapeutka Amy Morin. „Mogą potrzebować przestrzeni, aby przepracować swoje uczucia bez opinii z zewnątrz. Mogą też próbować szanować prywatność bliskiej osoby, nie dzieląc się szczegółami”.

READ  Ariana Madix niezgrabnie próbuje uniknąć oszukiwania Toma Sandovala

W obliczu problemów zdrowotnych księżnej Kate u króla Karola zdiagnozowano raka

Nie była jedyną wyższą rangą członkinią rodziny królewskiej, która ostatnio borykała się z problemami zdrowotnymi.

Król Karol III, który na początku tego miesiąca ujawnił diagnozę raka, również został wypisany z prywatnego szpitala, w którym on i Kate otrzymywali leczenie tego samego dnia, w którym Kate wróciła do domu.

Po wznowieniu pełnienia obowiązków królewskich 7 lutego książę William wyraził wdzięczność uczestnikom londyńskiej ceremonii.

„Chciałbym skorzystać z okazji, aby podziękować wam za uprzejme wyrazy wsparcia dla Catherine i moich rodziców, szczególnie w ostatnich dniach” – powiedział William podczas kolacji dla organizacji charytatywnej Air Ambulance Charity w Londynie. „To wiele znaczy dla nas wszystkich”.

Operacja księżnej Kate wywołuje plotki: Dlatego musisz zająć się swoimi sprawami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *