Prace nad nowym filmem „Jurassic World” w Universal – The Hollywood Reporter

Nie możesz dobrze trzymać T-Rexa.

Chociaż minęły dwa lata, odkąd dinozaury ostatni raz wędrowały po Ziemi w 2022 roku Przejmij kontrolę nad Jurassic WorldUniversal Pictures ledwo utrzymało swoją największą franczyzę zawartą w bursztynie.

Studio zajmuje się rozwojem wszystkiego, co nowe Świat Jurajski Za klawiaturą ponownie zasiadł David Koepp. Koepp był autorem oryginału z 1993 roku Park Jurajski(film) w reżyserii Stevena Spielberga i jego kontynuacja z 1997 r Park Jurajski: Zaginiony Świat.

Projekt, który leciał pod radarem, przeszedł długą drogę, a scenariusz jest w tak dobrej formie, że studio szepcze o możliwej dacie premiery w 2025 roku.

Na pokładzie nie ma reżysera, ale film nadzorował Frank Marshall, weteran i znany producent Świat Jurajski Trylogia, podobnie jak pozostałe, powróciła do produkcji Jurajski Weterynarz Patrick Crowley. Spielberg będzie producentem wykonawczym pod swoim sztandarem Amblin Entertainment.

Nie jest jasne, jaką formę przybierze wznowienie. Wiadomo, że według źródeł zapoczątkuje „nową erę jurajską” z zupełnie nową historią. Wydaje się, że wyklucza to powrót granych przez niego postaci Świat Jurajski W rolach głównych Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Postacie wydają się występować w oryginale Park Jurajski W konkursie nie biorą udziału filmy z Samem Neillem, Laurą Dern i Jeffem Goldblumem.

Wymowny może być również fakt, że nazywa się go nowym „Jurassic World”, a nie „Jurassic Park”. Oznaczałoby to, że seria prawdopodobnie nie wróci do podstaw, ale może przenieść się w nieznane części (Jurassic Space? Po prostu to wyrzucimy).

the Jurajski Seria ta to wielka perełka w historii kina Universalu, a oryginalny film z 1993 roku na nowo zdefiniował efekty specjalne i wywarł długotrwały wpływ na kulturę popularną. W ciągu trzech dekad nakręcono sześć filmów, które zarobiły na całym świecie ponad 6 miliardów dolarów. oryginalny Park Jurajski Na podstawie powieści Michaela Crichtona z 1990 roku.

READ  Darth Maul miał wrócić do Obi-Wana Kenobi

Nad projektem Universalu będą czuwać Sarah Scott, wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju produkcji i wiceprezes wykonawczy ds. rozwoju produkcji, Jacqueline Jarrell.

Koepp to doświadczony scenarzysta, którego autorstwo sięga od oryginału Niewykonalna misja (1996) Film i pierwszy człowiek Pająk Film (2002) Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki (2008) i zeszłoroczny wpis Indy, Indiana Jones i połączenie przeznaczenia.

Napisał także „Upside Down Ghost Story” Stevena Soderbergha ObecnośćPremiera odbyła się w piątek na Festiwalu Filmowym w Sundance. Koepp i Soderbergh mają także na rynku gorący projekt pt Czarny plecak Co generuje duże zainteresowanie kupujących.

Reprezentują go CAA i Myman Greenspan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *