Persona 3, Persona 4 i Persona 5 pojawiają się na Xbox, Game Boss

Grupa postaci z gier Persona jest gotowa.

Obrazek: Atlas

Trzy klasyczne gry w atlas, Persona 3 przenośna, Persona 4 złota, I Osobowość5 Królewski, Wreszcie nadchodzi na Xbox. Wiadomość została ogłoszona wcześniej dzisiaj podczas wielkiej prezentacji Xbox i Bethesdy Microsoftu.

Wszystkie trzy gry będą dostępne w ramach Game Pass, a także na PC.

Pierwszy, Osobowość5 Wydany 21 października na Xbox. Pozostałe dwie gry pojawią się później, ale te daty premiery nie zostały ogłoszone podczas dzisiejszego wydarzenia.

The Osobowość Gry dla nastolatków w Japonii są niezwykle popularnymi i lubianymi JRPG-ami, które muszą równoważyć codzienne sprawy, takie jak szkoła, związki i praca z duchami oraz odkrywać pokręcone, nadprzyrodzone światy i lochy. Wiesz, to co zwykle robimy jako nastolatkowie.

Osobowość3 Nie wydany na nowszych, bardziej nowoczesnych konsolach, jego ostatni port znajduje się na PSP. Dla fanów, którzy chcą w łatwy i przyjemny sposób grać w klasyczną grę JRPG, wydaną po raz pierwszy w 2006 roku, zdobycie w przyszłości Xbox Series X/S, Xbox One i PC to wielka sprawa.

Zgodnie z komunikatem prasowym Atlasa, Osobowość3 Zawierał również „ulepszoną grafikę” i Osobowość3 I 4 Dostępne do gry z tekstem francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim, najpierw dla tych konkretnych wpisów Długoterminowa własność JRPGMówi Atlas.

Jeszcze przed pokazem zaczęły się rozchodzić pogłoski o kolekcji Osobowość Game Boss i gry zmierzające w kierunku Xboksa. Okazuje się, że te plotki są prawdziwe.

Osobowość 5 Królewski, Jedyną grą, która gromadzi wszystkie DLC w jednym pakiecie, jest ta, której data premiery na Xbox została potwierdzona 21 października 2022 roku. Pozostałe dwie gry trafią na Xbox i PC za pośrednictwem GamePass w pewnym niezdecydowanym momencie w przyszłości.

Według tweeta na XboxWszystkie pokazane dzisiaj gry ukażą się w ciągu najbliższych 12 miesięcy, więc… od jutra do 11 czerwca 2023 myślę, że sporadycznie!

READ  Śledztwo Murdocka jest kontynuowane dzięki zeznaniom oraz dowodom telefonicznym i wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *