Petycja w sprawie wycofania petycji George’a Gascona w hrabstwie Los Angeles uznana za „niewystarczającą”, aby zakwalifikować się do głosowania

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Apel o przypomnienie Okręg hrabstwa Los Angeles Adwokat George Gascon nie kwalifikuje się do głosowania.

Hrabstwo Los Angeles Rejestrator/urzędnik okręgowy Dziekan C. Logan powiedział, że jego biuro zakończyło przegląd i weryfikację 715.833 podpisów pod petycjami złożonymi w celu wycofania Gascona.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę 25 maja 2022 r. w Los Angeles, prokurator okręgowy hrabstwa Los Angeles, George Gascon, omawia kroki, jakie podjęło jego biuro, aby przywrócić odpowiedzialność policji i zaufanie do społeczności.
(Brian van der Brug/Los Angeles Times przez Getty Images)

„W zakresie selekcji i weryfikacji został przeprowadzony zgodnie z wymogami ustawowymi i regulacyjnymi. Kodeks rządu stanu KaliforniaZgodnie z Kodeksem Wyborczym i Przepisami Wyborczymi, 520 050 podpisów uznano za ważne, a 195.783 za nieważne” – podało biuro Logana w komunikacie prasowym.

Aby zakwalifikować się do głosowania odwoławczego, petycja wymagała 566 857 ważnych podpisów.

Los Angeles da George Gascon stara się przypomnieć sobie: organizatorzy twierdzą, że zgłosili więcej nazwisk niż potrzeba

„[T]W związku z tym petycja nie spełnia wystarczająco wymagań i nie zostaną podjęte żadne dalsze działania w sprawie petycji” – czytamy w oświadczeniu.

Spośród nieważnych podpisów ponad 88 000 nie zostało zarejestrowanych, 43 593 były duplikatami, 32 187 miało inny adres, 9490 miało podpisy niezgodne, 7344 zostało unieważnionych, 5374 było poza dzielnicami, a ponad 9300 znajdowało się w kategorii „Inne”. „

„Wdzięczny hrabstwu L.A. za odejście od tej próby przejęcia władzy politycznej, praca nie została zatrzymana” – powiedział Gascon w poście na Twitterze.

„Moim głównym celem jest i zawsze będzie zapewnianie nam bezpieczeństwa i tworzenie systemu wymiaru sprawiedliwości, który będzie bardziej sprawiedliwy dla wszystkich” – powiedział. „Jestem oddany tej pracy i Tobie”.

READ  Egzaminy koszykówki College, harmonogram: Michigan State Vs. Prognozy na Illinois i inne topowe mecze w sobotę

Pielęgniarka z Teksasu zostaje oskarżona o zabójstwo w katastrofie w Los Angeles

„DA Gascon został wybrany zgodnie z najpopularniejszymi zasadami sprawiedliwości naprawczej, atakując społeczności czarne, brunatne io niskich dochodach, pociągając do odpowiedzialności przestępców i sprawców, poprawiając upadający system sądownictwa karnego”. Przewodniczący Partii Demokratycznej w Los Angeles Mark J. Gonzalez powiedział w oświadczeniu. „George spełnił te obietnice związane z kampanią i nadal je realizuje”.

Powiedział, że 195783 nieważne podpisy „to wyraźny sygnał, że wycofanie jest stratą czasu i pieniędzy”.

„Powiedziałem wam wcześniej Reforma wycofania w naszym okręgu i naszym stanie musi być priorytetem” – powiedział Gonzalez. „W przeciwnym razie podatnicy będą na haczyku za każdym razem, gdy próba wycofania się nie powiedzie. Niech to będzie lekcja dla tych, którzy chcą dalej podążać tą ścieżką – nie róbcie tego”.

Zabójstwo policji w Kalifornii: 2, w tym nastolatek, w areszcie za zastrzelenie funkcjonariusza po służbie

Zwolennicy wycofania mają trzy tygodnie na zapoznanie się z ustaleniami sekretarza. Zwolennicy Recall powiedzieli Fox News w ostatnich tygodniach, że uważają ten proces za bardziej przydatny w zbieraniu dowodów na potencjalne pozwy.

PLIK: Pielęgniarka z Houston, Nicole Lorraine Lindon, zostanie oskarżona o sześć zarzutów morderstwa w związku z wypadkiem w Windsor Hills w poniedziałek po południu, 8 sierpnia 2022 r., Prokurator okręgowy George Gascon ogłosił na konferencji prasowej.

PLIK: Pielęgniarka z Houston, Nicole Lorraine Lindon, zostanie oskarżona o sześć zarzutów morderstwa w związku z katastrofą w Windsor Hills w poniedziałek po południu, 8 sierpnia 2022 r., Prokurator okręgowy George Gascon ogłosił na konferencji prasowej.
(Jason Armand / Los Angeles Times przez Getty Images)

Przeciwnicy Gascona wielokrotnie przedstawiali go jako łagodnego wobec przestępczości z powodu jego postępowej polityki, która zdaniem krytyków pozwala mu ignorować ofiary i dawać łagodne wyroki przestępcom.

Krytycy argumentowali, że postępowe wytyczne Gascona doprowadziły do ​​wzrostu przestępczości i ośmieliły przestępców, którzy nie obawiali się ostrego ścigania przez biuro prokuratora okręgowego. Gascon wielokrotnie zaprzeczał tym zarzutom.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

READ  Dan Lemon, prezenter CNN, nagle opuszcza sieć

Ostatnia nieudana próba odwołania Gascona ma miejsce po tym, jak wyborcy z San Francisco odwołali innego postępowego adwokata. Prokurator Okręgowy Chesa Boudin.

Louis Casiano i Bill Melugin z Fox News przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *