Petycja w sprawie wycofania petycji George’a Gascona w hrabstwie Los Angeles uznana za „niewystarczającą”, aby zakwalifikować się do głosowania

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Apel o przypomnienie Okręg hrabstwa Los Angeles Adwokat George Gascon nie kwalifikuje się do głosowania.

Hrabstwo Los Angeles Rejestrator/urzędnik okręgowy Dziekan C. Logan powiedział, że jego biuro zakończyło przegląd i weryfikację 715.833 podpisów pod petycjami złożonymi w celu wycofania Gascona.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę 25 maja 2022 r. w Los Angeles, prokurator okręgowy hrabstwa Los Angeles, George Gascon, omawia kroki, jakie podjęło jego biuro, aby przywrócić odpowiedzialność policji i zaufanie do społeczności.
(Brian van der Brug/Los Angeles Times przez Getty Images)

„W zakresie selekcji i weryfikacji został przeprowadzony zgodnie z wymogami ustawowymi i regulacyjnymi. Kodeks rządu stanu KaliforniaZgodnie z Kodeksem Wyborczym i Przepisami Wyborczymi, 520 050 podpisów uznano za ważne, a 195.783 za nieważne” – podało biuro Logana w komunikacie prasowym.

Aby zakwalifikować się do głosowania odwoławczego, petycja wymagała 566 857 ważnych podpisów.

Los Angeles da George Gascon stara się przypomnieć sobie: organizatorzy twierdzą, że zgłosili więcej nazwisk niż potrzeba

„[T]W związku z tym petycja nie spełnia wystarczająco wymagań i nie zostaną podjęte żadne dalsze działania w sprawie petycji” – czytamy w oświadczeniu.

Spośród nieważnych podpisów ponad 88 000 nie zostało zarejestrowanych, 43 593 były duplikatami, 32 187 miało inny adres, 9490 miało podpisy niezgodne, 7344 zostało unieważnionych, 5374 było poza dzielnicami, a ponad 9300 znajdowało się w kategorii „Inne”. „

„Wdzięczny hrabstwu L.A. za odejście od tej próby przejęcia władzy politycznej, praca nie została zatrzymana” – powiedział Gascon w poście na Twitterze.

„Moim głównym celem jest i zawsze będzie zapewnianie nam bezpieczeństwa i tworzenie systemu wymiaru sprawiedliwości, który będzie bardziej sprawiedliwy dla wszystkich” – powiedział. „Jestem oddany tej pracy i Tobie”.

READ  Super tajfun carding: Filipiny w czerwonej pogotowiu, gdy zbliża się Noru

Pielęgniarka z Teksasu zostaje oskarżona o zabójstwo w katastrofie w Los Angeles

„DA Gascon został wybrany zgodnie z najpopularniejszymi zasadami sprawiedliwości naprawczej, atakując społeczności czarne, brunatne io niskich dochodach, pociągając do odpowiedzialności przestępców i sprawców, poprawiając upadający system sądownictwa karnego”. Przewodniczący Partii Demokratycznej w Los Angeles Mark J. Gonzalez powiedział w oświadczeniu. „George spełnił te obietnice związane z kampanią i nadal je realizuje”.

Powiedział, że 195783 nieważne podpisy „to wyraźny sygnał, że wycofanie jest stratą czasu i pieniędzy”.

„Powiedziałem wam wcześniej Reforma wycofania w naszym okręgu i naszym stanie musi być priorytetem” – powiedział Gonzalez. „W przeciwnym razie podatnicy będą na haczyku za każdym razem, gdy próba wycofania się nie powiedzie. Niech to będzie lekcja dla tych, którzy chcą dalej podążać tą ścieżką – nie róbcie tego”.

Zabójstwo policji w Kalifornii: 2, w tym nastolatek, w areszcie za zastrzelenie funkcjonariusza po służbie

Zwolennicy wycofania mają trzy tygodnie na zapoznanie się z ustaleniami sekretarza. Zwolennicy Recall powiedzieli Fox News w ostatnich tygodniach, że uważają ten proces za bardziej przydatny w zbieraniu dowodów na potencjalne pozwy.

PLIK: Pielęgniarka z Houston, Nicole Lorraine Lindon, zostanie oskarżona o sześć zarzutów morderstwa w związku z wypadkiem w Windsor Hills w poniedziałek po południu, 8 sierpnia 2022 r., Prokurator okręgowy George Gascon ogłosił na konferencji prasowej.

PLIK: Pielęgniarka z Houston, Nicole Lorraine Lindon, zostanie oskarżona o sześć zarzutów morderstwa w związku z katastrofą w Windsor Hills w poniedziałek po południu, 8 sierpnia 2022 r., Prokurator okręgowy George Gascon ogłosił na konferencji prasowej.
(Jason Armand / Los Angeles Times przez Getty Images)

Przeciwnicy Gascona wielokrotnie przedstawiali go jako łagodnego wobec przestępczości z powodu jego postępowej polityki, która zdaniem krytyków pozwala mu ignorować ofiary i dawać łagodne wyroki przestępcom.

Krytycy argumentowali, że postępowe wytyczne Gascona doprowadziły do ​​wzrostu przestępczości i ośmieliły przestępców, którzy nie obawiali się ostrego ścigania przez biuro prokuratora okręgowego. Gascon wielokrotnie zaprzeczał tym zarzutom.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

READ  Nauczyciel z Nowego Jorku został aresztowany za rzekome wstrzyknięcie nieletnim szczepionki rządowej

Ostatnia nieudana próba odwołania Gascona ma miejsce po tym, jak wyborcy z San Francisco odwołali innego postępowego adwokata. Prokurator Okręgowy Chesa Boudin.

Louis Casiano i Bill Melugin z Fox News przyczynili się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.