Philly jest w płomieniach: Stolice pokonują Flyers 9-2

Washington Capitals przywitało w domu Philadelphia Flyers we wtorek, starając się o czwarte zwycięstwo z rzędu. Czy mogą się tam dostać, czy Philly może zagrać w spoiler?

Alex Ovechkin zaczął od uderzenia bekhendowego za Carterem Hartem. TJ Oshie wykończył piękne podanie i objął prowadzenie na dwóch pozycjach. James van Rimsdijk strzelił niemal natychmiast po ucieczce, aby zmniejszyć przewagę o połowę. Martin Ferrary wycofał prowadzenie przed zakończeniem pierwszej tercji.

Lars Eller wykończył kolejne znakomite podanie, zwiększając przewagę na początku drugiej połowy. Connor Cherry został sam przed siatką, a ogólny gol był przypięty do pięciu. Matt Irwin znalazł strefę końcową dla sześciu osób. Lars Eller, plus punkt był dobry. Garnet Hathaway zdobył ósme miejsce i zabrakło mi utartych sposobów na opisanie celów, które miały się wydarzyć. JVR dla losowego celu w grze pinball. Johan Larsson za dziewięć.

Stolice pokonały Flyers 9-2!

O tak, musimy to zrobić.

 • Nie podobał mi się początek pierwszej tercji, ale jak tylko Ovi strzelił gola, wszystko się ustabilizowało i kapelusze zaczęły przechodzić na Flyers. Stworzyli grupę przejściową, obracając dyskiem defensywnie, co zawsze jest dobrą rzeczą.
 • Jak już wspomniano, Alex Owieczkin Zdobył dobrych graczy na pierwszym miejscu z 776. bramką w swojej karierze i 46. bramką w obecnym sezonie. Ove strzelił gole w czterech kolejnych meczach i 14 goli w ostatnich 18 meczach.
 • Ten drugi gol był piękną rzeczą i zaczął się od naprawdę świetnej pracy pod linią bramkową Nicklasa Backstroma. Jego legendarna umiejętność ochrony dysku i podawania go koledze z drużyny zawsze będzie fajna. Jon Carlson był w tym przypadku jego otwartym kolegą z drużyny i wbił do perfekcji podanie do TJ Oshiego, który strzelił swój dziewiąty punkt w sezonie do pustej bramki. Carlson, który w tej chwili ironizuje, po raz czwarty w swojej karierze strzelił 50 asyst na bramkę. Przez czapki PRJest dopiero 17. obrońcą w historii National Hockey League z czterema sezonami 50 asyst.
 • Caps tupali strzelając do pilotów na sekundę. Philly wyglądało na drużynę, której tak naprawdę to nie obchodziło w tym momencie sezonu. 13 szans na zdobycie od pięciu do pięciu punktów tylko w drugiej kadrze drużyny na czerwono.
 • Connor Cherry Pozostał szeroko otwarty, jak widzieli gracze NHL, którzy nie byli w stanie podziału ani w środku próby rzutów karnych. Mógłby rozbić namiot przed Martinem Jonesem, przespać się, wstać i mieć jeszcze czas, by wpłacić tę poprawkę.
 • Martina Ferrariego W tej grze kilkakrotnie pojawiał się worek umiejętności krążka. Pierwszy gol spowodował, że wpadł do domu z kopnięciem z bekhendu za swój ósmy gol w sezonie. Drugie spowodowało, że Kevin Connaughton omal nie strzelił przez szybę, gdy próbował trafić Marty’ego, ale nie udało mu się z powodu płynnych ruchów nowicjusza.
 • Lars Eler Jeszcze dwa gole. Konkurencja jest dobra.
 • Trzeci mecz rozegrano w hałaśliwym tempie, ponieważ czapki po prostu oświetliły tablicę wyników. Po prostu kochasz taką grę. Jedyną rzeczą, która poprawiłaby sytuację, była większa liczba bramek Ovi.
 • Matt Irwin Zdobył swój pierwszy tytuł jako członek Capitals i pierwszy w klasyfikacji generalnej NHL od 6 grudnia 2018 roku. Johana Larssona Zdobył także swój pierwszy tytuł jako czapka. Dobra robota chłopcy.
 • Koniec tej gry był pewny. Być może piloci powinni starać się nie dostać dziewięć razy.
 • Chris Kreider ma 50. najszczęśliwszy sezon w historii ligi, prawdopodobnie poza Jonathanem Chechu.
READ  Przedsezonowe wyniki drugiego tygodnia NFL, najważniejsze wydarzenia, aktualizacje: Cowboys WR i USFL MVP KaVontae Turpin olśniewają szarżujących

The Caps następnie udają się na północ od granicy, gdzie odwiedzą Toronto, aby zagrać z Leafs prowadzonym przez Austona Matthewsa, który wydaje się, że zdobywa dwa gole w każdej grze, w którą gra obecnie.

Obraz tytułowy z dunnbe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *