Bandai Namco pracuje nad remake’iem/remasterem gry akcji 3D na Nintendo

Bandai Namco Nintendo 3D Action Remake

Kilka interesujących ofert pracy pojawiło się ostatnio na stronie Bandai Namco, które zawierają coś, co wydaje się być przeróbką lub przeróbką gry akcji 3D we współpracy z Nintendo.

ten pierwszy post Poświęcona fabule, która jasno pokazuje, jak projekt jest trójwymiarową grą akcji zakontraktowaną przez Nintendo. Podobny język jest następnie wyświetlany na stronie związanej z wyszukiwaniem pliku przez Bandai Namco Dobry artysta. Dla mnie ostateczna listawidzimy, że pierwsza wzmianka o tytule to przeróbka/remake, z pracownikiem zobowiązanym do pracy nad remasteringiem HD tapet 3D.

Bandai Namco Nintendo przez lata utrzymywało bliskie relacje. W szczególności obaj spotkali się w Super Smash Bros. Dla Wii U/3DS oraz Super Smash Bros. Ostateczny. Firma miała również wkład w Mario Kart 8 i ARMS. Wreszcie Bandai Namco opracowało turniej Pokken i nowy Pokemon Snap.

Jeśli nadchodzący projekt jest prostym remake’iem, widzimy, że oprawa graficzna gry została dopracowana i być może kilka dodatkowych funkcji. Właściwa regeneracja może wiązać się z bardziej kompleksowym remontem.

Mając tak mało informacji, które posiadamy, trudno byłoby zgadnąć, nad czym Bandai Namco może pracować w swojej grze akcji 3D zremasterowanej/zremasterowanej we współpracy z Nintendo. Jeśli jednak chcesz rozwiać zgadywanie, możesz to zrobić w komentarzach.

źródło

READ  Nowy telewizor Frame TV firmy Samsung jest już w sprzedaży na Woot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *