Pierwsze recenzje iPada Air M2 nazywają go „iPadem, jakiego możesz mieć”

Po zapowiedziach nowych iPadów w zeszłym tygodniu, prasa opublikowała właśnie pierwsze recenzje iPada M4 Pro. Mamy teraz także recenzje dla iPad Air M2Chwalą równowagę pomiędzy posiadaniem wystarczająco wydajnego sprzętu za rozsądną cenę.

Recenzja iPada Air M2

według Engadgetnowy iPad Air M2 to „iPad, który trzeba mieć”. Choć witryna twierdzi, że trudno polecić iPada M4 Pro ze względu na jego wysoką cenę, iPad Air oferuje „przekonujące połączenie funkcji, a jednocześnie jest niedrogi”. W recenzji zwrócono uwagę na poprawę pamięci w modelu podstawowym (obecnie 128 GB) i nowej wersji 13-calowej.

Ale dla reszty z nas iPad Air jest nadal dostępny i oferuje 80 procent możliwości iPada Pro za dużo mniej pieniędzy. Po raz pierwszy iPad z dużym ekranem jest dostępny w bardzo przystępnej cenie. Moje serce może chcieć iPada Pro, ale mój umysł (i portfel) zgadza się, że iPad Air to znacznie bardziej logiczny wybór.

Ars Technica iPad Air M2 nazywany jest „wszystkim iPadem”. Chociaż w recenzji stwierdzono, że dla większości kupujących prawdopodobnie wystarczy podstawowy iPad, nowy Air oferuje pełną funkcjonalność iPada po znacznie niższych cenach niż iPad Pro. Na stronie znajduje się również informacja, że ​​chip M2 jest „wystarczająco mocny, aby zrobić wszystko, czego ludzie obecnie używają na iPadach”.

Szczególnie 13-calowy Air może przypaść do gustu osobom, które chcą zastąpić swój laptop iPadem. Ekran jest wystarczająco duży, a urządzenie zdecydowanie wystarczająco szybkie. Cena jest w porządku, choć należy wziąć pod uwagę koszt akcesoriów do klawiatury (jeśli chcesz mieć tylko ogromny szklany panel do czytania, 13-calowy Air nadal będzie w porządku, ale uważam, że urządzenie jest trochę za duże i nieporęczny, jeśli planujesz używać go wyłącznie jako tabletu).

iPad Air M2

CNET Wydaje się zgadzać z innymi recenzentami. Ponadto w recenzji zauważono również, że nowi nabywcy iPada Air będą musieli także kupić Apple Pencil Pro, ponieważ Apple Pencil 2 nie jest z nim kompatybilny.

Trzymany w taki sam sposób, ale ma nowe możliwości obracania i dotykowy gest szczypania dla obsługiwanych aplikacji. Nowy Pencil Pro ma tę samą cenę co Pencil 2 (129 dolarów), co jest świetną ceną, z tą różnicą, że… nowy Air w ogóle nie będzie działał ze starym Pencil 2. Będziesz więc musiał kupić Pro Pencil lub użyć cieńszego pióra USB-C, który nie jest czuły na nacisk. Krzycz o tym – jest to marnotrawstwo i zmusza do modernizacji akcesorium, którego inaczej byś nie miał.

krawędźz drugiej strony twierdzi, że iPadem, który warto kupić, nie jest nowy Air, ale iPad klasy podstawowej, który właśnie stał się tańszy – Teraz zaczyna się od 349 dolarów.

Pomijając kilka konkretnych scenariuszy, nie sądzę, żebym prosił Cię o zakup iPada Air w tym roku. Nie żeby to nie było świetne, ale to, że jest świetne! Tyle, że za 250 dolarów mniej można dostać podstawowego iPada, który radzi sobie z każdą typową aktywnością iPada. iPad 10. generacji ma już dwa lata, ale nadal jest doskonałym urządzeniem, zwłaszcza po tym, jak Apple obniżyło jego cenę z 449 dolarów do 349 dolarów. iPad, a nie iPad Air, jest właściwym iPadem dla większości ludzi.

Ceny iPada Air w wersji 11-calowej zaczynają się od 599 dolarów I 799 dolarów za wersję 13-calową.

READ  Wykres jaj Pokemon Go 12 km, kwiecień 2022

Recenzje wideo

Poniżej możesz obejrzeć kilka recenzji filmów:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *