Playoffy MLB: Phillies vs. Gra kardynałów 1 Wskazówki, zapałki i klucze

Zaczynamy: pierwsze playoffy Phillies od 11 lat.

Phils i Cardinals wychodzą na boisko o 14:07 w piątek w ABC w pierwszym meczu serii Best of Three.

Zach Wheeler, który w lipcu rzucił 14 bezbramkowych biegów przeciwko Cardinals, zaczyna od Phillies. Jose Quintana, który sprintem do 2.01 ERA w 12 startach z St. Louis po przerwie w wymianie z Pittsburgha, idzie do kart.

Cardinals zakończyli w tym sezonie 93-69, wygodnie wygrywając NL Central. Podobnie do sukcesu Phillies przeciwko Nationals i Marlins, Cardinals zrobili to, co trzeba było zrobić ze złymi drużynami w swojej lidze. Wyszli 38-19 przeciwko the Reds, Pirates and Cubs, eliminując dwóch z trzech.

St. Louis zakończyło NL Central stosunkowo wcześnie, prowadząc nie mniej niż sześć meczów po 24 sierpnia. Karty nie grały zbyt dobrze w ciągu ostatnich trzech tygodni sezonu, osiągając wynik 6-9 w ostatnich 15 meczach i strzelając dwa lub mniej przejazdy w dziewięciu z ostatnich 16.

Ale to wciąż bardzo utalentowany skład z różnymi falami frekwencji weteranów i doświadczeniami w play-off. Wyobraź sobie, że jesteś młodym kardynałem, takim jak Brendan Donovan, Nolan Gorman, Dylan Carlson lub Tyler O’Neill, i masz weterynarzy pod koniec ich liczby pierwszych, aby naśladować Paula Goldschmidta i Nolana Arenado, a także legendy organizacyjne pod koniec ich kariery u Alberta Pujolsa i Yadera Moliny i Adama Wainwrighta.

Goldschmidt jest faworytem do wygrania NL MVP po trafieniu .317/.404/.578 z 41 deblami, 35 zniszczeniem i 115 RBI w tym sezonie. Arenado, który trafił .293/.358/.533 z 42 deblami, 30 przeszkodami, 103 RBI i jego niesamowitą obroną modelu, również może znaleźć się w pierwszej piątce w głosowaniu. Żaden z nich nie miał mocnego września, ale oba były niezwykle spójne od kwietnia do sierpnia.

Pujols cieszyli się odnowionym sezonem, osiągając 700. dom w tym samym sezonie, co Wainwright i Molina, bijąc rekord dla większości gier, które rozpoczęły się od baterii. Ale to nie była tylko świetna historia dla Pujols, był on słusznie niebezpieczny przez ostatnie dwa miesiące sezonu, osiągając 0,324 z wynikiem 1,128 OPS i 17 home runami po 10 sierpnia.

READ  Prawo: Po podpisaniu kontraktu z Wilsonem Contrerasem kardynałowie znaleźli swojego następcę z Yade

25-letni leworęczny Donovan był w tym sezonie cennym atutem Cardinals i może zająć trzecie miejsce w NL Rookie of the Year, za Michaelem Harrisem II i Spencerem Striderem. Zagrał pięć różnych pozycji defensywnych, uderzył .281 z .394 OBP i zakończył sezon jako główny hit kardynała. Tommy Edman, szybki, bystry główny biegacz, który w skradzionych bazach miał 32 na 35 punktów, był w tym miejscu przez większość roku.

Goldschmidt ma tylko 5 za 23 (.217) dożywotni przeciwko Wheelerowi. Arenado jest 5 na 14, wszystkie single. W połączeniu mają jedno dodatkowe trafienie podstawowe i jedno RBI w 41 występach na planszy przeciwko Ace Phillies.

Edman to 1 za 9, a Cory Dickerson to 3 za 14, każdy z czterema uderzeniami. Co zaskakujące, Wheeler nigdy nie stawił czoła Pujolom.

Główny miotacz Cardinals, Quintana, nie zagłębia się w gry. Prawdopodobnie wyjdzie nie później niż po pojawieniu się trzeciego talerza Bryce’a Harpera, chyba że rzuci klejnot. Najlepsi leworęczni zawodnicy Phillies, Harper i Kyle Schwarber, to dwuosobowa drużyna Quintana z jednym i pięcioma punktami.

Adam Wainwright, Jack Flaherty i Jordan Montgomery będą dostępni na boisku, ponieważ Miles Micholas ma rozpocząć drugi mecz z Aaronem Nolą.

Rhys Hoskins Quintana widział dobrze, zdobywając bazę w 8 z 15 występów na planszy z Homerem. Nick Castellanos widział go mniej więcej tak samo, jak cała reszta zespołu – ma 11 za 49 (0,275) z parą pnączy.

Kilku Phillies pojawi się po sezonie po raz pierwszy – Wheeler, JT Realmoto, Jean Segura, Hoskins, Alec Bohm i oczywiście debiutanci. Harper i Castellanos nigdy nie byli częścią wygranej serii playoff. To jest okazja, na którą wszyscy w Velez Club czekali.

Wheeler przeciwko początkującemu kręglarzowi od środka do tylu w Quintanie to dobra konfiguracja do gry 1. Chociaż nie zdobyli się do gry 160, Phillies udają się do play-offów zrelaksowanym Bullpenem i pojedynczym ciosem, który wyobrażają sobie, aby kopać rzeczy w górę.

READ  Ofiara postanawia wnieść oskarżenie przeciwko Dolphins WR Tyreek Hill w domniemanej napaści i pobiciu – NBC 6 South Florida

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *