Punkty Leaders vs. Giants: Saquon Barkley pomaga Nowym Jorkom zbliżyć się do miejsca w play-off dzięki wygranej na wyjeździe

Giants są o krok od zdobycia przepustki do postseason. Nowy Jork przeniósł się do 8-5-1 w sezonie po wyeliminowaniu lidera Waszyngtonu na drodze 20-12 w czasie największej oglądalności NFC East.

Waszyngton wszedł na szachownicę jako pierwszy w pojedynku NFC East, ale wyrzucenie przez debiutanta Kayvona Thibodeau, który odzyskał przyłożenie, dało Nowy Jork prowadzenie w pierwszych minutach drugiej kwarty i utrzymali je do końca. droga .

Prowadzili 17-12 w połowie czwartej kwarty, a Waszyngton wyglądał, jakby mieli zamiar oddać strzał, aby utrzymać prowadzenie, zwłaszcza po tym, jak Taylor Hynecke połączył się z Jahanem Dotsonem, by złapać 61 jardów, co umieściło ich głęboko na terytorium Nowego Jorku. Jednak Heinicke zmarnował kilka zagrań później i odzyskał piłkę z Nowego Jorku. Następnie Saquon Barkley zepchnął ofensywę w dół boiska i przeżuł ponad cztery minuty na zegarze, aby kopnąć do kosza na końcu i podwyższyć o osiem.

Ta strata nie tylko wyeliminowała okazję do zdobycia złotego gola przez Waszyngton, ale dała Giants możliwość zwiększenia prowadzenia do przyłożenia i dodatkowego punktu, co przyniosło efekt w ostatniej minucie, gdy Waszyngton zagroził, że ponownie zdobędzie bramkę, gdy dostaną piłkę. aż do linii 1 jarda Gigantów, zanim ostatecznie wypadł.

Daniel Jones skończył ze 160 jardami w powietrzu po podaniu 21 z 32. W międzyczasie Barkley rzucił się na 87 jardów i przyłożył 18 prowadzących. Heinicke miał 17 z 29 podań na 249 jardów i przyłożenie. Rzucił się również trzy razy na 33 jardy.

Chociaż żadna z drużyn nie wyszła z obecnego finałowego obrazu NFC, to zwycięstwo sprawiło, że Nowy Jork znalazł się na 6. miejscu w konferencji, gdy liderzy spadli na 7. miejsce z wynikiem 7-6-1. Ponieważ te dwa kluby ponownie zremisowały w 13. tygodniu, warto zauważyć, że dzięki tej wygranej Giants również wygrali bezpośredni remis.

READ  Max Scherzer, Mark Kanha podnosi Mets, by zmieść Phillies

Stamtąd Giganci udadzą się do Minnesoty na mecz wigilijny z Wikingami. Jeśli chodzi o Liderów, będą również w trasie w najbliższą sobotę, kiedy odwiedzą Bay Area na starcie w 16. tygodniu z San Francisco 49ers.