PlayStation Boss obiecuje zaplanować kolejne przejęcia

Zdjęcie: Push Square

W rzadkim wyglądzie podcastuSzef PlayStation Jim Ryan obiecał zaplanować kolejne przejęcia. Wynika to Ciężkie plotki Na początku tygodnia krytycy branży Greg Miller i Jeff Grob zasugerowali „naprawdę duży” wykup. od tego czasu Microsoft kupił Bethesdę dwa lata temuJednak firmy ścigają się, by zwabić studia do swoich imperiów, co wstrzymało deweloperów Sony, takich jak Bungie, Housemarque i innych.

„Rozwijamy się poprzez akwizycje” – powiedział. Post na blogu PlayStation. „W 2021 roku nabyliśmy pięć studiów. Prowadzimy rozmowy z Bungie. I mamy więcej planów.” najnowsze osiągnięcia, PlayStation kupiło kanadyjskiego dewelopera Haven Studioschoć podpisała już umowę wydawniczą z zespołem Jade Raymond.

Więc kto będzie następny? Kogo znasz? Pomimo plotek o „naprawdę dużym” przejęciu, warto zauważyć, że osoby zaznajomione z takimi transakcjami biznesowymi byłyby prawnie zobowiązane do trzymania języka za zębami. W związku z tym prawdopodobnie nie powinieneś wierzyć w nic, co czytasz w mediach społecznościowych. Z tego, co mówi tutaj Jim, na pewno dowiemy się więcej, gdy atrament wyschnie.

READ  Sony rozszerza chiński inkubator gier w Microsoft twarzą w twarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *