Plotki MLB: Cubs są jednymi z faworytów w Carlos Correa; Yankees podążać za Mattem Olsonem; Oko Strażników Clayton Kershaw

Zamknięcie narzucone przez właściciela Major League Baseball oficjalnie zakończyło się w czwartekW dziewięćdziesiątym dziewiątym dniu. Gracze wkrótce zgłoszą się do obozów, aby przygotować się do Dnia Otwarcia, Teraz zaplanowane na 7 kwietnia. W międzyczasie trzeba wykonać wiele pracy na rynku wolnego agenta i handlu. Aby Cię informować, poniżej będziemy śledzić wszystkie największe ruchy i pogłoski dnia.

Cubs kandydaci do lądowania w Korei?

Cubs mogą być kandydatami do podpisu Carlos Correa, zgodnie z raportem MLB.com. Korea, największy wolny agent na rynku, ma również usłyszeć od Yankees i Astros przed podjęciem decyzji. Możesz przeczytać więcej o jego bezpłatnej agencji i zwrócić się do niego, klikając tutaj.

Jak zauważył CBS Sports w czwartekA lekkoatletyka pierwszy podstawowy człowiek Matt Olson Liczby mają być jednym z, jeśli nie głównym, komercyjnym celem wielu rywali. Ta lista będzie zawierać każdy zespół Yankee (Per Eric Boland) i Strażników (Evan Grant), która, jak być może pamiętasz, zakończyła pierwszą połowę pierwszego sezonu, podpisując oba shortstopy Cory Seeger I druga zasada Marcus Simin.

Olson, który kończy 28 lat pod koniec marca, ma już dwa sezony pod kontrolą zespołu. W zeszłym roku walczył z .271/.371/.540 (153 .) OPS +) z 39 home runami. Olson znacząco obniżył wskaźnik strajków, obniżając go z 31,4 do 16,8 procent. Ta poprawa, jeśli się utrzyma, może wskazywać, że osiągnął nowy, prawdziwy poziom talentu.

Nic więc dziwnego, że Yankees i Rangers najprawdopodobniej odważny Ustawiają się w kolejce, aby dodać go do środka swojego składu.

Strażnicy także ścigają Kershawa

Teksas może się nie zatrzymać w Olson. Według Evana Granta z Dallas Morning News, Rangersi zmierzą się z weteranem lewicy Clayton Kershaw.

Kershaw, 36, pochodzi z okolic Dallas i podobno ma ochotę na coś blisko domu. Do tego momentu spędził całą swoją karierę z Spryciarze. W zeszłym sezonie zebrał 3,55 ERA (115 ERA+) i 6,86 procent uderzeń chodzących w 121 biegach.

Kershaw został sklasyfikowany na 16 miejscu najlepszego wolnego agenta przez CBS Sports wkraczającym w sezon:

Słowo na to pisanie to dostępność. Dotyczy to wolnej agencji Kershaw pod dwoma względami. Przede wszystkim, czy dotknie go kontuzja łokcia, która uniemożliwiła mu działanie? Po drugie, czy poważnie myśli o opuszczeniu Dodgersów, zespołu, który umieści jego kapelusz na tablicy Hall of Fame? Jeśli Kershaw jest dobry, czy to w dniu otwarcia, czy poza Los Angeles, musi mieć wielu zalotników. Dodamy, że podczas gdy piłka Kershawa przyciąga całą uwagę, to jego podający po raz pierwszy w zeszłym sezonie służył jako jego baza domowa. To jest coś, co należy monitorować w przyszłości.

Przed zamknięciem Rangers podpisali innego strzelca początkowego, uzgadniając warunki z tym pierwszym Skalisty prawa ręka John Gray Na czteroletnim kontrakcie o wartości 56 milionów dolarów.

jankesi, Padres Wśród tych, którzy są zainteresowani Conforto

Olson nie jest jedynym nietoperzem, którym interesują się Yankees. Michael Konforto29-latek, który odmówił mets„The Qualified Show jest również na ich radarze, Według Mike’a Pumy z New York Post,. Członkowie rodziny Padres są również zainteresowani Conforto, Według Kevina Aseya z San Diego Union-Tribune.

Conforto wyjechało za granicę Uznany przez CBS Sports jako 23 najlepsze dostępne opcje wolnego agenta. Oto, co wtedy pisaliśmy:

Może nie jest dobry czas na rozczarowujący sezon, ale jest też zły czas. Conforto nauczył się tej lekcji na własnej skórze, uderzając 0,202 / 0,341 / 0,298 w pierwszym półroczu swojego marszu. Choć w drugiej połowie odbił się nieco (.252/.347/.445), jego szanse na zarobienie tej zimy już się wyparowały. Okazuje się, że Conforto może nie zgodzić się z tą oceną. Wydaje się być oczywistym kandydatem do przyjęcia kwalifikującej się oferty, ale raport z zeszłego miesiąca wskazywał, że zamierza się cofnąć i poszukać czegoś lepszego na otwartym rynku. powodzenia.

Conforto osiągnął w sumie 0,22/.344/.384 (101 OPS+) z 14 home runami w zeszłym sezonie.

READ  UConn wykorzystuje ogromną drugą połowę, aby wygrać 87-63 z Rickiem Pitino, Ioną

Mets Davis zwraca uwagę

Mets byli zajęci przed zamknięciem, podpisaniem Max ScherzerA Szpak MartA Mark KanhaA Eduardo Escobar. Ich następny krok może jednak wiązać się z handlem.

Według Mike’a Pumy z New York Post,rezerwa JD Davis Oszacuj jego szanse handlowe na „60-40”. Puma zauważa, że MłodeA czerwone skarpetkiA Bliźniętaa lekkoatletyka jest zainteresowana Davisem przed zamknięciem.

28-letni Davis cieszył się udaną trzyletnią pracą w Mets. Trafił .288/.373/.472 (128 OPS+) z 33 trafieniami w 893 meczach. Posiada doświadczenie zarówno na trzeciej i pierwszej bazie, jak i na korcie, co czyni go ciekawym wyborem dla drużyn ceniących sobie elastyczność.

Davis nie zakwalifikuje się do bezpłatnej agencji przed sezonem 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *