Plotki MLB: Cubs są jednymi z faworytów w Carlos Correa; Yankees podążać za Mattem Olsonem; Oko Strażników Clayton Kershaw

Zamknięcie narzucone przez właściciela Major League Baseball oficjalnie zakończyło się w czwartekW dziewięćdziesiątym dziewiątym dniu. Gracze wkrótce zgłoszą się do obozów, aby przygotować się do Dnia Otwarcia, Teraz zaplanowane na 7 kwietnia. W międzyczasie trzeba wykonać wiele pracy na rynku wolnego agenta i handlu. Aby Cię informować, poniżej będziemy śledzić wszystkie największe ruchy i pogłoski dnia.

Cubs kandydaci do lądowania w Korei?

Cubs mogą być kandydatami do podpisu Carlos Correa, zgodnie z raportem MLB.com. Korea, największy wolny agent na rynku, ma również usłyszeć od Yankees i Astros przed podjęciem decyzji. Możesz przeczytać więcej o jego bezpłatnej agencji i zwrócić się do niego, klikając tutaj.

Jak zauważył CBS Sports w czwartekA lekkoatletyka pierwszy podstawowy człowiek Matt Olson Liczby mają być jednym z, jeśli nie głównym, komercyjnym celem wielu rywali. Ta lista będzie zawierać każdy zespół Yankee (Per Eric Boland) i Strażników (Evan Grant), która, jak być może pamiętasz, zakończyła pierwszą połowę pierwszego sezonu, podpisując oba shortstopy Cory Seeger I druga zasada Marcus Simin.

Olson, który kończy 28 lat pod koniec marca, ma już dwa sezony pod kontrolą zespołu. W zeszłym roku walczył z .271/.371/.540 (153 .) OPS +) z 39 home runami. Olson znacząco obniżył wskaźnik strajków, obniżając go z 31,4 do 16,8 procent. Ta poprawa, jeśli się utrzyma, może wskazywać, że osiągnął nowy, prawdziwy poziom talentu.

Nic więc dziwnego, że Yankees i Rangers najprawdopodobniej odważny Ustawiają się w kolejce, aby dodać go do środka swojego składu.

Strażnicy także ścigają Kershawa

Teksas może się nie zatrzymać w Olson. Według Evana Granta z Dallas Morning News, Rangersi zmierzą się z weteranem lewicy Clayton Kershaw.

Kershaw, 36, pochodzi z okolic Dallas i podobno ma ochotę na coś blisko domu. Do tego momentu spędził całą swoją karierę z Spryciarze. W zeszłym sezonie zebrał 3,55 ERA (115 ERA+) i 6,86 procent uderzeń chodzących w 121 biegach.

Kershaw został sklasyfikowany na 16 miejscu najlepszego wolnego agenta przez CBS Sports wkraczającym w sezon:

Słowo na to pisanie to dostępność. Dotyczy to wolnej agencji Kershaw pod dwoma względami. Przede wszystkim, czy dotknie go kontuzja łokcia, która uniemożliwiła mu działanie? Po drugie, czy poważnie myśli o opuszczeniu Dodgersów, zespołu, który umieści jego kapelusz na tablicy Hall of Fame? Jeśli Kershaw jest dobry, czy to w dniu otwarcia, czy poza Los Angeles, musi mieć wielu zalotników. Dodamy, że podczas gdy piłka Kershawa przyciąga całą uwagę, to jego podający po raz pierwszy w zeszłym sezonie służył jako jego baza domowa. To jest coś, co należy monitorować w przyszłości.

Przed zamknięciem Rangers podpisali innego strzelca początkowego, uzgadniając warunki z tym pierwszym Skalisty prawa ręka John Gray Na czteroletnim kontrakcie o wartości 56 milionów dolarów.

jankesi, Padres Wśród tych, którzy są zainteresowani Conforto

Olson nie jest jedynym nietoperzem, którym interesują się Yankees. Michael Konforto29-latek, który odmówił mets„The Qualified Show jest również na ich radarze, Według Mike’a Pumy z New York Post,. Członkowie rodziny Padres są również zainteresowani Conforto, Według Kevina Aseya z San Diego Union-Tribune.

Conforto wyjechało za granicę Uznany przez CBS Sports jako 23 najlepsze dostępne opcje wolnego agenta. Oto, co wtedy pisaliśmy:

Może nie jest dobry czas na rozczarowujący sezon, ale jest też zły czas. Conforto nauczył się tej lekcji na własnej skórze, uderzając 0,202 / 0,341 / 0,298 w pierwszym półroczu swojego marszu. Choć w drugiej połowie odbił się nieco (.252/.347/.445), jego szanse na zarobienie tej zimy już się wyparowały. Okazuje się, że Conforto może nie zgodzić się z tą oceną. Wydaje się być oczywistym kandydatem do przyjęcia kwalifikującej się oferty, ale raport z zeszłego miesiąca wskazywał, że zamierza się cofnąć i poszukać czegoś lepszego na otwartym rynku. powodzenia.

Conforto osiągnął w sumie 0,22/.344/.384 (101 OPS+) z 14 home runami w zeszłym sezonie.

READ  Liniowy obrońca Eagles, Saquon Barkley, jest „na zawsze wdzięczny” fanom Giants

Mets Davis zwraca uwagę

Mets byli zajęci przed zamknięciem, podpisaniem Max ScherzerA Szpak MartA Mark KanhaA Eduardo Escobar. Ich następny krok może jednak wiązać się z handlem.

Według Mike’a Pumy z New York Post,rezerwa JD Davis Oszacuj jego szanse handlowe na „60-40”. Puma zauważa, że MłodeA czerwone skarpetkiA Bliźniętaa lekkoatletyka jest zainteresowana Davisem przed zamknięciem.

28-letni Davis cieszył się udaną trzyletnią pracą w Mets. Trafił .288/.373/.472 (128 OPS+) z 33 trafieniami w 893 meczach. Posiada doświadczenie zarówno na trzeciej i pierwszej bazie, jak i na korcie, co czyni go ciekawym wyborem dla drużyn ceniących sobie elastyczność.

Davis nie zakwalifikuje się do bezpłatnej agencji przed sezonem 2024.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *