Plotki o MLB Free Agency: Powiadomienia na żywo, gdy baseballowy gorący piec ponownie płonie po blokadzie

W czwartek po południu stowarzyszenie Major League Baseball i MLB Players’ Association osiągnęło nowy układ zbiorowy. Dobiegła końca blokada narzucona przez właściciela, 99 dni po rozpoczęciu. Był to drugi najdłuższy strajk w historii baseballu od strajku graczy w latach 1994-95 (232 dni). Zakończenie blokady oznacza powrót biznesu baseballowego, a to oznacza, że ​​transakcje i podpisy wolnych agentów mogą zostać powtórzone. Tak, znowu jest gorący sezon na piekarniki i zanim rozpocznie się wiosenna gra treningowa, widzimy kolejny szybki ruch.

Przed zamkiem Siedmiu z 10 najlepszych wolnych agentów w CBS Sports zapisało się do drużyn. Pozostaje shortstop Carlos Correa, trzeci stymulator Chris Bryant i pierwszy stymulator Freddie Freeman jako najlepsze nazwiska. Inni, na których należy uważać, to zapolowy Xia Suzuki (dołączający do NLB z Japonii do MLB) i bliski Kenny Johnson.

Wszystkie te nazwiska są na wolnym rynku, ale w piątek sprawy zaczęły się zmieniać. Oto godne uwagi posunięcia podjęte od czasu zniesienia blokady w czwartek wieczorem.

Znaczące oferty wolnego agenta

Następną dużą rybą, która zejdzie z planszy, może być Freeman, Mówi się, że rozmawia z Dodgersami. CBS Sports zapewnia aktualizacje i analizy na żywo, aby pomóc Ci śledzić najnowsze informacje ze świata transakcji MLB. Śledź poniżej.

READ  UE zawarła umowę gazową ze Stanami Zjednoczonymi, starając się zmniejszyć swoją zależność od Rosji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *