Płyta Modern Warfare II jest prawie pusta

Żołnierz idzie przez pole, podczas gdy obraz jest powoli niszczony.

obrazek: Aktywacja / Kotaku

Gracze, którzy zdobyli wczesne fizyczne kopie Call of Duty: Modern Warfare II Wspomniałeś, że dołączone dyski zawierają tylko około 72 MB danych, co zmusza graczy do połączenia się z Internetem i pobrania kolejnych 100 GB danych, aby faktycznie zagrać w grę.

oficjalnie, Modern Warfare II Nie do jutra. Ale jak zwykle kilka kopii wojskowej strzelanki pochodzących z magazynu wyślizgnęło się trochę za wcześnie i trafiło w ręce niektórych szczęśliwych graczy. Teoretycznie dysk ten powinien zawierać dysk do gry, wcześnie wydane cyfrowoPowinno również obejmować tryb wieloosobowy, który zostanie udostępniony w pełni dla wszystkich jutro w oficjalnej dacie premiery. Ale jak wspomniałem EurogamerA Nie o to chodzi. Zamiast tego gracze, którzy zdobyli wczesne kopie Modern Warfare II Dowiedzieli się, że płyta jest pusta i będą musieli pobrać i zainstalować całą grę online, zanim będą mogli zagrać.

Kotaku Skontaktowałem się z Activision w sprawie tych atrap i tego, czy firma planuje w przyszłości oferować fizyczne kopie gry.

Modern Warfare II– Po ostatniej aktualizacji – To ponad 150 GB, jeśli uwzględnisz kampanię i tryb wieloosobowy. (Nie obejmuje to, co jeszcze nie zostało wydane Warzone 2.0 Zostanie ona wydana w listopadzie.) Podczas gdy niektórzy gracze będą mogli łatwo i szybko pobrać grę, dla innych pobranie dużego pliku może zająć godziny lub dni i może spowodować przekroczenie obecnego limitu danych internetowych. Inny problem, jak wskazano Eurogamerjest to, że w niektórych częściach świata koszty energii gwałtownie rosną, a pozwolenie dużej konsoli nowej generacji na wielogodzinne działanie w celu pobrania gry może być kosztowne.

Czytaj więcej: Twarda i podstawowa sztuka utrzymywania anulowanych gier, takich jak Starlis 2

Ale nawet jeśli wszyscy na świecie mają świetny internet, niskie rachunki za energię i mnóstwo wolnego czasu na czekanie MW 2 Do pobrania nie zmieni to, jak irytujący jest ten tryb wirtualnego dysku. W efekcie utrudnia to legalne utrzymanie konsolowych wersji gry, co jest kolejnym ciosem graj dalej!. Jasne, nie jest to pierwszy raz, kiedy wydawca wysłał prawie puste płyty, ale wciąż denerwuje to, że to się powtarza, ponieważ utrudnia to utrzymanie gier dla jednej z największych na świecie serii.

Plus, what happens when the Call of Duty: Modern Warfare 2 servers die one day? Well, you can probably guess. Unless Activision changes something in the future, the disc and all 72MB of its data will just become a paperweight once the servers die. At least you can play the other 46 Wezwanie do służby Zabawki zwany także MWojny o Oder Chociaż to.

READ  Czułość półprzewodnikowego przycisku iPhone'a 15 Pro można dostosować, aby pasował do etui i rękawiczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *