Po odcinku „Niespodzianka” w tym tygodniu nie będzie już błękitu

zdjęcie: Studio Ludo

Jeśli widzowie tak właśnie odczują po 28 minutach niebieskawy finał „The Sign” – i niezapowiedziany finał trzeciego sezonu „Surprise”, który został usunięty Disney+ Zeszłej nocy – że kochanek miał poczucie końca Seria animacjiW pewnym sensie było to zamierzone.

Niektórzy fani obawiali się, że kiedy pod koniec trzeciego sezonu w domu Heelerów pojawił się napis „Na sprzedaż” – lub dlatego, że ostatnie momenty „Niespodzianki” (tutaj małe zastrzeżenie) przeniosły się w przyszłość wraz z pojawieniem się dorosłej Bluey i jej dziecka w domu jej rodziców – co może oznaczać, że Heelersowie zniknęli.

Nie stresuj się zbytnio: szerokość będzie Powrót w jakiejś formie, ale twórcy Ludo Studio nie zdecydowali jeszcze o tym, którego mały niezależny program anime eksplodował jako fenomen popkultury, udowadniając, że anime jest przeznaczone dla każdego. W wywiadzie z BBC, niebieskawy „Nie, to nie koniec” – oznajmił producent Sam Moore niebieskawy. Jestem pewien, że mamy dla Ciebie jeszcze więcej niespodzianek. Zespół robi sobie przerwę po stworzeniu około 151 siedmiominutowych odcinków i 28-minutowego serialu The Sign, ale „mamy więcej na głowie i myślimy o tym, co będzie dalej”.

W wywiadzie wspomniano także, że inny producent Daley Pearson powiedział, że „marzeniem” zespołu byłoby nakręcenie filmu fabularnego o Bluey i jej rodzinie, jeśli 28-minutowy, ryzykowny odcinek Ludo się opłacił – i tak się stało. Bloomberga Cytuje raport firmy Circana zajmującej się badaniami rynku niebieskawy Stanowi to 29 procent oglądalności telewizji w Disney+. Rozszerzona wersja odcinka „The Sign” osiągnęła 10,4 miliona wyświetleń na platformie, co czyni ją „najczęściej oglądaną” niebieskawy Odcinek premierowy i najchętniej oglądany odcinek premierowy Disney Junior wszechczasów. Na podstawie informacji przesłanej przez Disneya.

To jest świetne, ponieważ niebieskawy Nawet nie cud, Gwiezdne Wojnylub własność Disneya; Disney właśnie dystrybuuje Ludo Studio, które jest wspierane przez BBC Studios na rzecz Australian Broadcasting Corporation. niebieskawy Towary eksplodowały w sklepach takich jak obózKto to zrobił Niesamowita wciągająca aktywacja Gdzie fani mogą również spotkać Bluey i Bingo FAO Schwartz, które właśnie wypuściło nową kolaborację. To naprawdę cud, że ani Disney Stores, ani Disney Parks nie biorą udziału w akcji – ale w pewnym sensie uwielbiamy tego małego gościa, który ma taką moc. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie następnym razem z niego skorzystają. Proszę o więcej sezonów i ten film!

Do tego czasu możesz oglądać Wszystko aktualne niebieskawy pory roku Na Disney+.


Chcesz więcej wiadomości o i9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiać, Gwiezdne WojnyI Gwiezdny Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

READ  Córki Kim Zolciaka zaprzeczają plotkom o „szalonym” przejęciu nieruchomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *