Podobno zmagania Scotta Halla z uzależnieniem trwały aż do jego śmierci

Jak na przykład świat zapasów byłem kolektyw Przetwarzanie Śmierć Scotta Halla Na początku tego tygodnia jego przemówienie z tytułu zdobycia tytułu dla Razora Ramona w 2014 WWE Hall of Fame było szeroko rozpowszechniane i cytowane. „Ciężkie czasy nie trwają, ale złe czasy nie” były częścią historii, którą sobie opowiadaliśmy, że podobnie jak Jake Roberts, czas Halla z DDP na początku 2010 roku pomógł mu osiągnąć trzeźwość. Pomyśleliśmy, że podczas gdy większość życia Halla spędziła walcząc w tych trudnych czasach, ostatnie lata Bad Guya były dobre.

Niestety, raport o śmierci Halla w Najnowszy biuletyn Wrestling Observer Sprawia, że ​​tą anegdotą nie możemy się już nią pocieszyć. Raport Dave’a Meltzera, który zawiera relacje przyjaciół Hall, Seana „X-Paca” Waltmana i Jareda Saint-Laurena (znanego również jako MSL MLW), przypomina nam, że nie ma lekarstwa na uzależnienie, a wyzdrowienie to nic innego jak przebaczenie dla niektórych uzależnionych, którzy mają szczęście wystarczy, żeby się do niej dostać.

Waltman powiedział Meltzerowi, że Hall był w stanie zebrać trochę czasu na czystą czystość w ciągu ostatniej dekady, ale ostatnie dwa lata były „naprawdę złe”. Przyjaciele i rodzina Halla czuli, że jego śmierć jest nieuchronna, ale nie mogli nic z tym zrobić – coś, z czym wielu, którzy kochali alkoholika lub uzależnionych, mogło się odnieść.

Dwukrotnie wzniesiony Hall of Famer był w „złym stanie” w WrestleMania 37 W zeszłym roku, kiedy wprowadzono nWo. Tak było również podczas jego występu na Stockton Comic Con w październiku zeszłego roku, prawdopodobnie dlatego nie dokonał innych ostatnich rezerwacji. Opisała ostatnie lata jako „naprawiony odcinek” Hole „wymykającego się spod kontroli”, dopóki przyjaciel, taki jak Kevin Nash, nie zwrócił na niego uwagi.

Kiedy Hall upadł i złamanie biodra Kilka tygodni temu podobno leżał na podłodze przez kilka dni, ponieważ nie mógł się ruszyć ani sięgnąć po telefon. Kiedy znajomi nie mogli uzyskać do niego dostępu, dzwonili do DDP, aby to sprawdzić. To Paige zabrała go do szpitala.

READ  Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls jest zaręczona z Tomem Evansem

Waltman powiedział:

„Epidemia go uderzyła. To było dla niego wystarczająco trudne, jak jest, ale był odizolowany w swoim domu bez żadnych interakcji społecznych. Zniżył do 210 funtów. Zadzwoniliśmy do Dali [Dallas Page] i zniknął. To było naprawdę złe”.

Zmarszczka w tej historii pokrywa się z historią z tego tygodnia Pamięć o sali Czy to właśnie zapasy i praca z młodszymi zapaśnikami były powodem, dla którego zły facet miał złe chwile. Saint Laurent powiedział Meltzerowi:

Spędzaliśmy kilka lat w towarzystwie każdego dnia. Mieszkał sam w tej wielkiej rezydencji i tak naprawdę nie widział swojej rodziny. Więc skończyliśmy w rutynie chodzenia razem na siłownię każdego dnia, jedząc lunch i po prostu bzdury, chyba że Miałem samodzielną rezerwację, do której mogłem wejść. Myślę, że Scott był bardzo złożonym facetem. Poznałem go w pewnym momencie jego życia, w którym nie dbał już o siebie, ale nadal bardzo lubił pracę i naprawdę lubił pomagać innym odnieść sukces.”

To rozdzierająca serce informacja. Jako alkoholik i nałogowiec, który pracuje z innymi zmagającymi się z problemami, takimi jak Scott, jest to przypomnienie śmiertelnej natury tej choroby. Dla każdego, kto miał jedno z nas w swoim życiu, jest to być może przypomnienie, że nie jesteś sam w swoim bólu i frustracji.

Trudno sobie z tym poradzić. Wszystko, co możemy zrobić, to mieć nadzieję, że Hall przejdzie teraz przez coś w rodzaju spokoju, który poczuł na ringu i pielęgnować wspomnienia tego, jak sprawiał, że czuliśmy się, gdy był w jednym odcinku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *