Kris Jenner w swojej reklamie na Super Bowl, przyszłym programie „Kardashians”: EKSKLUZYWNIE

On gra

LOS ANGELES – Kris Jenner rozpoczyna dziś zdjęcia w wielomilionowym domu w ekskluzywnej dzielnicy Brentwood w Los Angeles, gdzie kręci swój pierwszy zwiastun. moc reklama komercyjna. Jest wcześnie na zdjęcia, ale to nie powstrzymuje matki pierwszej rodziny popkultury od promowania kontynuacji – która, jej zdaniem, powinna oczywiście obejmować córkę Khloe.

„Nie wiem, co się dzieje. Po prostu myślę o czymś i co ma sens” – powiedziała USA TODAY 68-letnia Jenner. „Myślę, że mam zdrowy rozsądek, ale wszystko zależy od harmonogramu. To, co robimy w naszym programie, nie jest dosłownie zapisane w scenariuszu i nie mamy żadnego kierunku. Robimy to, co robimy.”

Miernik reklamowy 2024: Zarejestruj się, aby oceniać wszystkie reklamy z ważnego meczu!

Popularność tego programu – pierwszy „Z kamerą u Kardashianów” na E! A teraz „The Kardashians” na Hulu – aż trudno uwierzyć, że to pierwsza reklama Jennera na Super Bowl. Ale niestety, w końcu może to również skreślić ze swojej listy. Oreo, kultowa marka ciasteczek istniejąca od 110 lat, powraca na wielką scenę po raz pierwszy od 2013 roku. „Twist on It” nawiązuje do ważnej decyzji Jenner dotyczącej tego, czy jej rodzina wystąpi w reality show. Wyświetla. Zamiast rzucać monetą, mama postanawia rzucić kawałek ciasta, aby podjąć ostateczną decyzję.

Reklama została stworzona przez The Martin Agency, wyreżyserowana przez zdobywcę nagrody Emmy Dave’a Ladena, a wyprodukowana przez Hungry Man Inc. I PXP. Zostanie wyemitowany w drugiej kwarcie Super Bowl na antenie CBS.

READ  Potencjalny zwycięzca EGOT, Lin-Manuel Miranda, musiał pominąć Oscary

Jenner podzieliła się niektórymi swoimi miłymi wspomnieniami dotyczącymi ciasteczek, w tym tym, jak rodzina Kardashian-Jenner kupowała Oreo z różnymi kolorowymi nadzieniami, gdy zmieniały się pory roku.

„Tak się składa, że ​​Cookie jest starszy ode mnie” – zażartowała. „(Oreos) to coś, co było w moim domu przez całe moje dzieciństwo”.

Jeśli chodzi o reality show familijny, to pomysł zrodził się w 2006 roku. Premiera odbyła się rok później. Jenner wspomina swoją decyzję o zostaniu gospodarzem programu, mówiąc: „Decyzja była dla mnie bardzo łatwa”. „Potem wystarczyło zabrać dzieci na przejażdżkę. To było łatwe. Nie wiedziałem, czy to będzie łatwe, czy nie. „

Jenner powiedziała, że ​​nigdy nie wyobrażała sobie, że serial będzie miał 24 sezony, z czego 25 zostanie nakręcony w okresie, w którym przeprowadzała ten wywiad. Popularność programu telewizyjnego i późniejszy sukces rodziny doprowadziły także do pojawienia się drugiej reklamy Kardashian-Jenner w Super Bowl; Kima Wystąpił w kampanii T-Mobile 2015.

„Jestem bardzo wdzięczna za to, na jakim etapie naszej kariery jesteśmy dzisiaj, jak daleko zaszliśmy i jak daleko zaszła nasza rodzina” – powiedziała Jenner. „I jestem z nich bardzo dumny. Mam nadzieję, że oni są ze mnie dumni”.

Matka powiedziała, że ​​wszystkie jej dzieci odegrają rolę w określeniu czasu trwania reality show. Jeśli chodzi o samą Kris, mówiła o swoim potencjalnym następnym kroku bardziej kontemplacyjnym tonem. „O spędzaniu czasu z wnukami” – powiedziała. „Mam teraz 13 lat, co jest naprawdę ekscytujące. Życie tutaj wiele dla mnie teraz znaczy”.

Jenner był pomysłodawcą reklamy Kim i Khloé na Super Bowl; Ten ostatni znany jest z utrzymywania w domu starannie zorganizowanego słoika z ciasteczkami. Jenner zażartowała, że ​​ukradła słoik Khloé na potrzeby reklamy (Khloé skomentowała na Instagramie: „Wiesz, że się mylisz”, gdy Kris opublikowała zwiastun).

READ  Recenzja prehistorycznej planety: film dokumentalny o nowym dinozaurze w najlepszym wydaniu

Ale czy to był żart, czy może plan na następną reklamę? Ludzie na pewno dołączą, żeby się dowiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *