Podpisuje prawa rodzicielskie w ustawie o edukacji Desantis na Florydzie, podejmuje działania odwetowe wobec hollywoodzkich krytyków

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Floryda Rząd Ron Desantis Ustawa o prawach rodzicielskich, która zakazuje nauczycielom nauczania w klasie na temat „orientacji seksualnej” lub „tożsamości płciowej” w przedszkolu do trzeciej klasy, została podpisana w poniedziałek.

„Na Florydzie nie tylko wiemy, że rodzice mają prawo się angażować, ale także podkreślamy, że rodzice mają prawo się angażować” – powiedział Desantis na konferencji prasowej w Classical Production School w Spring Hill na Florydzie.

Demokraci twierdzą, że Floryda naciska na ustawę „Nie mów o homoseksualizmie”. Oto, co naprawdę mówi prawo

To zdjęcie, zrobione 24 lutego 2022 r., przedstawia gubernatora Florydy Rona Desandisa komentującego konferencję CPAC w 2022 r. na Rosen Shingle Creek w Orlando.
(Joe Burbank / Orlando Sentinel / Tribune News Service za pośrednictwem Getty Images)

ten Rodzice Prawa w ramach Edukacja Ustawa, która została uchwalona w tym miesiącu przez rządy stanowe kontrolowane przez Republikanów, została nazwana przez Demokratów ustawą „Nie mów o homoseksualizmie”. Fałszywie twierdzą, że zabraniają jakiejkolwiek dyskusji Związany z byciem gejem w szkołach na Florydzie.

Ustawa została wyśmiana podczas rozdania Oskarów w niedzielę wieczorem, a współredaktorki Wanda Sykes, Amy Schumer i Regina Hall powtórzyły słowo „wesoły” z aplauzem.

Potomkowie zemścili się na jego krytykach w Hollywood, mówiąc: „Jeśli ci, którzy stawiają Harveya Weinsteina za wzór i bohaterów, degenerują się, jeśli są ludzie, którzy sprzeciwiają się nam w prawach rodzicielskich, będę go nosić. To jak symbol honoru”.

„Nie chcą przyznać, że wspierają wiele rzeczy, dla których zapewniamy bezpieczeństwo” – powiedział.

„Na przykład wspierają seksualne wsparcie dzieci w przedszkolu. Popierają włączenie ideologii płci do klas drugich. Więc to, co robią z tymi hasłami i tymi historiami, to próba ukrycia ich prawdziwych intencji”.

Prezydent Biden nazwał to „nienawistnym ustawą” w tweecie w zeszłym miesiącu.

READ  Ponieważ Stany Zjednoczone oczekują na wiadomość w sprawie głosowania w sprawie Trumpa, Sąd Najwyższy może wydać w poniedziałek co najmniej jedną opinię

Ale nie brał udziału w większości dyskusji wokół projektu ustawy Rzeczywista treść prawa.

Ustawa zakazuje nauczania w klasie na temat „orientacji seksualnej” i „tożsamości płciowej” z dziećmi w trzeciej klasie lub młodszych „lub w sposób, który nie jest odpowiedni dla wieku lub rozwojowy dla uczniów zgodnie ze stanowymi standardami”.

Projekt ustawy nie zabrania używania słowa „wesoły” w warunkach szkolnych, ani nie zabrania swobodnej dyskusji na tematy związane z orientacją seksualną i tożsamością płciową w klasie.

Gubernator Florydy Ron Desantis przemawia na konferencji prasowej w Panama City na Florydzie 6 marca 2022 r. na temat działań przeciwpożarowych i dostępnej pomocy dla hrabstwa Bay.

Gubernator Florydy Ron Desantis przemawia na konferencji prasowej w Panama City na Florydzie 6 marca 2022 r. na temat działań przeciwpożarowych i dostępnej pomocy dla hrabstwa Bay.
(Michael Snyder-USA Today Network)

Rzeczniczka Desantis Christina Pusha powiedziała w poniedziałkowym oświadczeniu, że gubernator nie martwił się groźbami bojkotu pod adresem rządu.

„Wielu turystów na Florydzie odwiedziło nas ze stanów z nakazami i ograniczeniami, aby cieszyć się poczuciem wolności i naturalności, pod przywództwem Desantis z rządu Florydy” – powiedział. Ona napisała. „Tutaj też kwitnie biznes, ponieważ gubernator otworzył nasze państwo, a nasze obciążenia podatkowe są najniższe w kraju.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

„Są to rzeczy, które każdy może docenić bez względu na płeć czy orientację seksualną” – dodał. „Dlatego nie jesteśmy zaniepokojeni zaniedbaniem lub innym wpływem ekonomicznym na Florydę w wyniku jakichkolwiek przepisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *