Podstawowe poranne nawyki Barbary Corcoran na produktywny dzień

Jako seryjny przedsiębiorca i inwestor w „Shark Tank” ABC, Barbara Corcoran jest bardziej zajęta niż większość. Ale zawsze znajdzie czas na swoją poranną rutynę.

„W ważny dzień moja rutyna nie różni się od tej w nieważne dni” — powiedział Corcoran w rozmowie z CNBC Make It.

Przestrzeganie porannej rutyny to wypróbowany i prawdziwy sposób na zwiększenie produktywności, zwiększenie energii i zwiększenie szans na sukces.

Oto trzy praktyki, które Barbara Corcoran stosuje, aby mieć produktywny dzień.

Mówi, że trzy dni w tygodniu ćwiczy ze swoim trenerem rano przed pójściem do pracy.

„To mnie ratuje”, mówi Corcoran. „To bardziej dla mojego zdrowia psychicznego niż fizycznego”.

Nauka potwierdza uczucia Corcorana. Badania pokazują, że zaledwie 10 minut aktywności fizycznej każdego tygodnia może sprawić, że będziesz znacznie szczęśliwszy.

To mnie ratuje. Chodzi bardziej o mój stan psychiczny niż o samopoczucie fizyczne.

Barbary Korkoran

Przedsiębiorca na rynku nieruchomości i gwiazda serialu „Shark Tank”

Zaangażowanie w aktywność fizyczną może również zwiększyć czujność na następny dzień Stań Opublikowano w Nature Communications w listopadzie 2022 r.

„Im wyższy poziom aktywności fizycznej, tym bardziej rozbudzony i czujny będziesz następnego dnia” – powiedział CNBC Make It Rafael Vallat, doktor habilitowany w Human Sleep Science Center w UC Berkeley.

Corcoran, która „rannie wstaje”, udaje się do biura po porannej sesji treningowej: „Przychodzę do biura wcześnie, bo daję z siebie wszystko przed południem”.

Aby dodać trochę emocji do swoich dni, stara się również dobrze ubierać, co może być dobre dla jej poczucia własnej wartości.

Według psychoterapeuty Tess Brigham noszenie tego, co sprawia, że ​​czujesz się silny, to świetny sposób, aby wyglądać i czuć się pewnie.

Ubrania, które nosisz, „mogą zwiększyć twoje wyniki i zwiększyć wrażenie, jakie wywierają na tobie inni” — mówi Brigham.

READ  Pierwsze globalne spojrzenie na „She Said” Harveya Weinsteina — The Hollywood Reporter

„Jest coś, co robię każdego wieczoru, aby dzień był udany” — mówi Corcoran. „Nigdy nie pójdę spać bez zrobienia listy rzeczy do zrobienia na następny dzień”.

Ale dla spokojnego dnia pogrupowała swoje zadania do wykonania w kategorie zainteresowań:

  1. Zadania „A” „nie są rzeczami, które kiedykolwiek chciałbyś robić”, ale są konieczne i muszą być zrobione: są to „rzeczy, które posuwają Twój biznes do przodu, rzeczy, z którymi nie chcesz się zmierzyć”. [and] Rzeczy, które musisz komuś powiedzieć, nawet wyrzucić ludzi. ”
  2. Pozycje „B” i „C” to wszystko inne, ale mniej ważne niż zadania A.

„Idę do następnego ranka [and] „Usuń korzyści z drogi”, mówi Corcoran. Ale jeśli zwlekasz z B i C, to nie ma sensu. „

To sprawia, że ​​jestem produktywny w rzeczach, które mają znaczenie.

Barbary Korkoran

Przedsiębiorca na rynku nieruchomości i gwiazda serialu „Shark Tank”

Posiadanie listy rzeczy do zrobienia pomaga Corcoran na bieżąco, a ona odkrywa, że ​​jej sposób organizowania zadań według ważności pomaga jej być odpowiedzialnym.

„Sprawia, że ​​jestem produktywna w sprawach, które mają znaczenie. I pomieszałam na tej liście rzeczy osobiste i biznesowe” — mówi. „To jest życie. Wszystko jest teraz wymieszane”.

Ujawnienie: CNBC jest właścicielem wyłącznych praw do kabla poza siecią do „Shark Tank”.

Nie przegap: Chcesz być mądrzejszy i odnosić większe sukcesy ze swoimi pieniędzmi, pracą i życiem? Zapisz się do naszego nowego newslettera!

Pobierz bezpłatny raport CNBC, 11 sposobów na stwierdzenie, czy jesteśmy w recesjiI Gdzie Kelly Evans dokonuje przeglądu najważniejszych wskaźników wskazujących, że recesja się rozpoczęła lub już się rozpoczęła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *