Pohamuj swój odnowiony entuzjazm przed 12. sezonem Larry’ego Davida

Ogranicz swój entuzjazm na sezon 12

Larry David V Ograniczyć entuzjazm
zrzut ekranu: HBO / YouTube

Proszę kontynuować do Ograniczyć entuzjazmTa pełnometrażowa komedia została odnowiona na HBO na ogromny dwunasty sezon. Seria ostatnio zyskała więcej Nominacje do Emmy– W tym wyróżniający się serial komediowy – nic więc dziwnego, że sieć kablowa chce równie dobrze inwestować jeszcze Larry David.

David wydał oświadczenie o odnowieniu z żartem, który z pewnością musiał być czasem lub dwoma w ciągu ostatnich dwóch dekad, grając fikcyjną wersję siebie: „Granie Larry’ego Davida było największym zaszczytem w moim życiu”. Kontynuował: „Poszukując tego wszechstronnego i utalentowanego mężczyzny, odkryłem, że ma więcej, niż mogłem sobie wyobrazić: mówi w sześciu językach, robi własne pikle i przewodzi ogólnokrajowemu ruchowi, aby zainstalować bidet w każdym domu. powiedział mi również z wielu źródeł. „Jest najbardziej hojnym kochankiem. Jestem tak podekscytowany powrotem do tej siły natury. Modlę się tylko, abym mógł oddać mu sprawiedliwość”.

„Larry prześcigał się sezon po sezonie i zawsze udaje mu się wrócić, gdy publiczność najbardziej go potrzebuje” – powiedziała Amy Gravett w oświadczeniu HBO Programming EVP. „Jesteśmy tak podekscytowani jego, Jeffem Shaferem, i naszą wyjątkową ekipą, że nadal rozśmieszamy nas i drżymy”.

W niedawnym wywiadzie producent wykonawczy Jeff Schafer przyznał, że podchodzą do każdego sezonu tak, jakby był ostatnim – nawet kręcąc wersję epilogu, Dawid zmarł Utonięcie w basenie. Ale szanse na to były dobre Seinfeld Stwórca powróci, gdy Schaeffer ujawni reakcję Davida na to alternatywne zakończenie: „Powiedział:„ Nie jestem gotowy na śmierć. ” okrążenie Potem muzyka!

READ  Jodi Sweetin zepchnięta na ziemię przez gliniarzy w proteście przeciwko prawom do aborcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.