Policja poszukuje Christophera Kiely’ego, który jest poszukiwany za zabójstwo pary Marshfield, Carla i Vicki Madsenów.

MARSHFIELD – stanowa i lokalna policja poszukuje mężczyzny, który według nich brutalnie zabił parę w ich domu w Marshfield. Władze stwierdziły, że 27-letni Christopher Kiely powinien zostać uznany za „uzbrojonego i niebezpiecznego”.

Prokurator okręgowy hrabstwa Plymouth, Tim Kruse, powiedział, że funkcjonariusze zostali wezwani do domu Carla i Vicki Madsenów na Gotham Hill Drive we wtorek o godzinie 21:19 w celu sprawdzenia stanu zdrowia i znaleźli martwe małżeństwo. Cruz powiedział, że obaj zostali zadźgani i pobici. Carl Madsen kończy 70 lat, a Vicki Madsen 71 w środę.

Prokurator okręgowy powiedział, że śledczy wydali później ostrzeżenie, aby szukać Keely, który znał parę.

„Wydaje się, że jest to ukierunkowany atak na te dwie osoby” – powiedział dziennikarzom Cruz Konferencja prasowa Środa rano. „Osoba, której teraz szukamy, uważamy za uzbrojoną i niebezpieczną”.

Zgodnie z dokumentami sądowymi ofiary znaleziono w ich domu z przewróconym regałem na książki. Para mogła zostać zaatakowana w zeszłym tygodniu, a przyjaciel Kiely’ego poprosił policję o przeszukanie domu Kiely’ego, w którym Kiely mieszkał z parą, aby wesprzeć członka rodziny, ale niedawno został poproszony o wyprowadzenie się.

Dokumenty mówią, że Keeley powiedział przyjacielowi, że kłótnia o szczekającego psa doprowadziła do ataku i że Keeley ostatnio zachowywał się „psychotycznie” i miał zamiar skrzywdzić ludzi, w tym parę, z którą mieszkał. i był znany z noszenia noży.

Według dokumentów Keeley był zły i bał się, że zostanie bezdomny po tym, jak kobieta, która myślała, że ​​pozwala mu zostać z nią w Weymouth, wyrzuciła go.

Keely był ostatnio widziany za kierownicą czarnego Jeepa Wranglera Unlimited z 2019 r. należącego do Matsonów, ale Cruz powiedział, że opuścił ten obszar. Śledczy stwierdzili, że Jeep został „odzyskany spod kontroli” na parkingu Avon krótko po południu w środę.

READ  Ukraina: Rosjanie opuszczają Czarnobyl po napromieniowaniu

Szef policji w Marshfield, Bill Tavares, powiedział, że Keeley mogła zmienić swój wygląd i przefarbować włosy na rudo.

Policja stanowa opisała Keeleya jako białą, o blond włosach i niebieskich oczach. Ma około 5 stóp i 7 cali wzrostu i waży 140 funtów. Według policji jego ostatni znany adres to Pleasant Street w Weymouth. Cruz powiedział, że wierzy, że Keely miał „problemy ze zdrowiem psychicznym” i „wcześniejsze zaangażowanie w system sądowy”.

marshfield3.jpg
Policja w domu Madsona na Gotham Hill Drive w Marshfield wcześnie rano w środę.

CBS Boston


Osoby posiadające informacje proszone są o natychmiastowy kontakt z policją.

Policja zamknęła ulicę i pozostała w domu przez noc do środy. Około 7 rano do furgonetki lekarza sądowego załadowano dwa ciała

Cruz odmówił wyjaśnienia, w jaki sposób para i Keely się znali, mówiąc tylko, że był znajomym Madsenów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *