Policja powiedziała, że ​​Dwayne Haskins, Pittsburgh Steelers, rozgrywający, śmiertelnie wpadł na ciężarówkę na autostradzie Florida Highway

Haskinowiektóry ponownie podpisał kontrakt z Steelerami w zeszłym miesiącu, miał 24 lata.

Florida Highway Patrol powiedział, że Haskins próbował przekroczyć zachodnie pasy autostrady międzystanowej 595 w pobliżu międzynarodowego lotniska Fort Lauderdale-Hollywood w hrabstwie Broward, kiedy potrąciła go wywrotka. Patrol powiedział, że wypadek został zgłoszony wkrótce po 6:30.

Patrol powiedział w komunikacie prasowym, że „szedł (autostradą) z nieznanych powodów”, kiedy doszło do wypadku.

Szczegóły dotyczące tego, co do tego doprowadziło, nie były od razu dostępne. W ostatnich dniach Haskins przebywał w południowej Florydzie, pracując z niektórymi kolegami z drużyny Steelers, jak pokazano na Instagram Stories z Haskinowie A Steelerowie biegną do tyłu Nagy Harris.

Wiadomość o śmierci Haskinsa wywołała szokujące wypowiedzi w całej lidze i nie tylko.

„Jestem zszokowany i oszołomiony odejściem Dwayne’a Haskinsa” – powiedział trener Steelers Mike Tomlin w oświadczeniu wydanym przez zespół.

„Po przybyciu do Pittsburgha szybko stał się częścią rodziny Steelersów i był jednym z naszych najbardziej oddanych pracowników, zarówno w terenie, jak iw naszej społeczności” – powiedział Tomlin w oświadczeniu. „Dwayne był świetnym kolegą z drużyny, ale jeszcze bardziej był świetnym przyjacielem dla wielu. Jest mi naprawdę smutno.

„Nasze myśli i modlitwy są z jego żoną Kalabrią i całą jego rodziną w tym trudnym czasie”.

„Czuję, że mogę być kluczowym graczem w tej lidze”

Haskins, wykonaj kopię zapasową w zeszłym sezonie dla teraz na emeryturze Wieloletni Steeler Ben Roethlisberger, ponownie podpisał kontrakt z Steelers na rok W zeszłym miesiącuPrzygotowuje się do wejścia na czwarty rok w NFL.
„Czuję, że mógłbym być kluczowym graczem w tej lidze”, powiedział Haskins w styczniu. „Z tego powodu zostałem zwerbowany” Steelers.pl. „Zdecydowanie uważam, że mam do tego talent. Jeszcze nie zebrałem tego wszystkiego w całość. To coś, co muszę zrobić poza sezonem, aby móc grać”.

Haskins zyskał na znaczeniu w Ohio State, ustanawiając rekordy OSU i Big Ten Conference jako druga czerwona koszulka w 2018 roku, w tym jeden sezon podań (4831), podań przyziemienia (50) i całkowitych jardów ofensywnych (4939).

on jest Zajął trzecie miejsce w głosowaniu na Heisman Cup w tym sezoniePrzyznawany najwybitniejszemu piłkarzowi uniwersyteckiemu.
Washington Haskins zdecydował się być 15-letni wybór W projekcie NFL 2019. Haskins rozegrał 16 meczów w ciągu dwóch sezonów dla Waszyngtonu – zaczynając od 13 – przed drużyną Uwolnij go W grudniu 2020, pod koniec drugiego sezonu.
Steelers Zrobione w styczniu 2021chociaż nie wszedł do gry w sezonie zasadniczym w Pittsburghu.
Ben Roethlisberger, były rozgrywający Steelers, powiedział dalej Świergot że chociaż znał Haskinsa tylko przez krótki czas, znał go jako „młodego człowieka, który nie wydaje się mieć złego dnia”.

„Przychodził do pracy każdego dnia z uśmiechem na twarzy oraz energią i miłością w sercu. Naprawdę podobała mi się jego pasja, jego miłość do gry oraz chęć uczenia się i bycia najlepszym. Będziecie tęsknić za jego uśmiechem i entuzjazmem na całe życie!”, powiedział Roethlisberger. „Powiem to jeszcze raz, tak jak powiedziałem ci prosto w twarz, nadal chciałbym móc rzucać piłką tak jak ty” – dodał.

READ  Raport kontuzji Patriotów: Nelson Agulor i Jonathan Jones wykluczyli Browna

„taki smutny”

Przywódcy Waszyngtonu w stanie Ohio i ich koledzy wyrazili szok i kondolencje.

Steelers wkraczają do obrony Cameron Hayward ćwierkanie że „Dwayne wiele znaczył dla wielu ludzi”.

„Jego uśmiech był zaraźliwy i był człowiekiem, z którym chciałeś być” – napisał Heyward. „Wszyscy jesteśmy w szoku, że go straciliśmy. Też będziemy za tobą tęsknić. Straciliśmy cię tak wcześnie. Na szczęście miałem okazję cię poznać. RIP DH”.

Drugi trener Haskinsa w Waszyngtonie, Ron Rivera, powiedział w sobotę, że jest mu „bardzo smutno” słysząc o śmierci swojego byłego zawodnika.

„Dwayne był utalentowanym młodym człowiekiem, który miał przed sobą długie życie” – powiedział Rivera przeczytaj oświadczenie. „To bardzo smutny czas i naprawdę jestem zagubiony. Wiem, że mówię w imieniu reszty naszego zespołu, mówiąc, że będzie nam bardzo brakowało”.
Szeroki odbiornik Steelers Chase Claypool Przypomniał sobie zaprzeczenie Haskinsa w jego ostatnich kontaktach z nim.
„Spędziłem z tobą ostatnie chwile i nie mogę przestać myśleć o tym, jak bardzo byłeś bezinteresowny w tamtych chwilach. Wszystko, na czym ci zależało, to upewnienie się, że wszyscy wokół ciebie są w porządku i nie mogę ci za to wystarczająco podziękować. kim staram się być ”, Claypool ćwierkanie.
Ryan Day, trener stanu Ohio, powiedział w ćwierkać Społeczność uniwersytecka jest „smutna”.

„Porażka Dwayne’a jest tragiczna i niezwykle trudna do naprawienia. Dla tych, którzy znali go bliżej, był kimś więcej niż tylko świetnym piłkarzem. Miał wielkie serce, starą duszę i zaraźliwy uśmiech” – napisał Day na Twitterze.

Departament Lekkiej Atletyki Stanu Ohio wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że „jest głęboko zasmucony, gdy dowiedział się o odejściu Dwayne’a Haskinsa w sobotę rano”.

„Nasze myśli są z całą rodziną Haskinsa w tym trudnym czasie. Nasze myśli są z rodziną oraz z jego obecnymi i byłymi kolegami z drużyny, trenerami, przyjaciółmi i krewnymi” – czytamy w oświadczeniu.

W swoich 16 meczach NFL w swojej karierze w Waszyngtonie, Haskins rzucony do 2804 jardy, 12 przyłożeń i 14 przechwytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *