Śmieszne statystyki ze zwycięstwa Capitals 9-2 nad Flyers

Mam nadzieję, że następnego ranka nie ukradnę zbyt wiele piorunów z liczb Chrisa, ale dzisiejsze zwycięstwo było dość śmieszne i musimy podkreślić kilka dzikich liczb z tej gry.

Bez względu na to, jak bardzo jesteś przygotowany na ten post, obiecuję, że nie jestem gotowy na szaleństwo, które zamierzam zaprezentować.


8

Oto ilu różnych graczy Capitals strzeliło przeciwko Flyers, w tym Alex Ovechkin, który strzelił swojego gola w karierze nr. 776 w pierwszym okresie. Był to 46. gol Ovi w tym sezonie i 131. raz, kiedy otworzył mecz golem. Dwóch graczy strzeliło swojego pierwszego gola jako Capital we wtorek: Matt Irwin i Johan Larsson.

Lars Eller był jedynym graczem, który strzelił dwa gole dla Capitals.


16

Jest to liczba graczy Capitals, którzy zdobyli przynajmniej jeden punkt przeciwko Flyers. 9 z tych graczy zdobyło 2 punkty. 1 gracz zdobył 3: Justin Schultz (3 asysty). Jedynymi zawodnikami, których nie uwzględniono na liście strzelców, są Nick Jensen, Markus Johansson i Ilya Samsonov. jaka szkoda!

Według Stolic PRPo raz piąty w historii serii gracze Capitals 16 zdobyli punkt w tej samej grze. Ostatni raz zrobili to 9 stycznia 2010 roku przeciwko Atlanta Thrashers – ponad 12 lat temu!!!


1,223

Tyle dni od ostatniego gola Matta Irwina w National Hockey League. Obrońca Thejourneyman ostatni raz strzelił 6 grudnia 2018 roku przeciwko Vancouver Canucks. Erwin był członkiem Predators Nashville i gra pod… zgadliście… Peterem LaViolet.17

Tak wielu łyżwiarzy stołecznych miało czas w mocnej grze, w tym każdy napastnik w drużynie. Tylko Nick Jensen jeździł na łyżwach, podczas gdy Capitals miał przewagę mężczyzny. Czwarta passa The Capitals – Garnet Hathaway, Nic Dowd i Johan Larsson – wszyscy mieli ponad minutę na PP. Larson strzelił dziewiątego gola w meczu na PP, co całkowicie zepsuło nasz żart.


4

Tyle razy stolice strzeliły dziewięć lub więcej goli w jednym meczu w ciągu ostatnich 25 lat. Ostatni raz zrobili to w 2008 roku.


6

Tyle sekund zdobył Conor Sherry przed bramką przed bramką, zanim strzelił nękanemu Martinowi Jonesowi. Więcej o tym wkrótce!


0,778

To procent oszczędności Martina Jonesa po zastąpieniu kontuzjowanego Cartera Harta (.700) na początku drugiej połowy. Jones chybił 6 bramek na 27 strzałów, podczas gdy Hart uległ 3 na 10. Fuj.


-5

To był najgorszy zespół plus minus obrońców Flyers, Kevina Connaughtona i Ronniego Attarda w grze. 12 z 18 łyżwiarzy w Flyers wyszło negatywnie z plusem i minusem. Trzem graczom Flairs udało się jakoś pozytywnie zareagować: Travis Sanheim (+1), James van Rimsdijk (+1) i Morgan Frost (+1).2

To liczba, którą Van Rimsdijk grał w grze, James i Trevor. W taki sam sposób Van Riemsdyks zboczył z dysku po drugim golu JVR w meczu w trzeciej rundzie.Radość z wygrywania. Zróbmy to jeszcze raz w czwartek!

Zdjęcie banera: pennybacker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *