Połowa ceny członkostwa dla osób otrzymujących pomoc rządową

Pomaganie ludziom w oszczędzaniu pieniędzy i lepszym życiu jest podstawą wszystkiego, co robimy w Walmart, a Walmart+ jest tą misją doładowaną. Od czasu uruchomienia Walmart+ w 2020 roku ciężko pracowaliśmy, aby wybrać ofertę członkowską, która łączy korzyści z oszczędnościami, zapewniając niezrównany dostęp do artykułów codziennego użytku w przystępnej cenie.

My w Walmart+ wierzymy, że każdy powinien móc cieszyć się wszystkimi sposobami, w jakie członkostwo Walmart+ pomaga im zaoszczędzić czas i pieniądze, z korzyściami takimi jak bezpłatna wysyłka i dostawa artykułów spożywczych w całym kraju cięcia gazu i strumieniowe przesyłanie wideo za pomocą Nadrzędny + Bez dodatkowych kosztów. Dlatego z dumą oferujemy Walmart+ Assist, program oferujący klientom pomoc rządową z 50% zniżką na miesięczny lub roczny płatny plan członkostwa Walmart+.

Walmart + Assist został zaprojektowany, aby robić wszystko w imię: pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ułatwiamy i ułatwiamy klientom wspieranym przez rząd stanie się członkami i korzystanie z pełnego zakresu oszczędności, jakie oferuje im Walmart+.

Program jest dostępny dla wszystkich nowych i obecnych kwalifikujących się członków. Obecni uprawnieni i rejestrujący się członkowie otrzymają podzielony zwrot kosztów, a nowe ceny zaczną obowiązywać natychmiast. Oto jak to zrobić:

  • przyjezdny Walmart.com/Plus/Assist Aby zweryfikować swoje uprawnienia za pomocą SheerID.
  • Zarejestruj się w Walmart + Assist Membership w nowej cenie 6,47 USD miesięcznie lub 49 USD rocznie.
  • Zacznij korzystać ze wszystkich zalet nowego członkostwa Walmart+.

To nie pierwszy raz, gdy Walmart wprowadza innowacje, aby wspierać klientów korzystających z pomocy rządowej. W 2019 roku Walmart był jednym z pierwszych detalistów, którzy zaczęli uczestniczyć w USDA Program próbny SNAP do zakupów online. Wieloletnia oferta umożliwia klientom płacenie za pomocą świadczeń SNAP online, zapewniając im dostęp do udogodnień, takich jak odbiór i dostawa. Dzięki niedawnemu dodaniu do programu Alaski, Walmart jest teraz pierwszym sprzedawcą detalicznym, który akceptuje korzyści SNAP online we wszystkich 50 stanach.

READ  Tesla nurkuje poniżej ostatniego brakującego punktu zakupu przy odbiorze; Co teraz robisz

Walmart + Assist to kolejny ogromny krok naprzód w pomaganiu tym, którzy najbardziej tego potrzebują, w korzystaniu ze wszystkich korzyści wynikających z naszego członkostwa. Aby dowiedzieć się więcej o Walmart + Assist lub zarejestrować się, odwiedź stronę Walmart + Assist Walmart.com/Plus/Assist.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *