Połowa ceny członkostwa dla osób otrzymujących pomoc rządową

Pomaganie ludziom w oszczędzaniu pieniędzy i lepszym życiu jest podstawą wszystkiego, co robimy w Walmart, a Walmart+ jest tą misją doładowaną. Od czasu uruchomienia Walmart+ w 2020 roku ciężko pracowaliśmy, aby wybrać ofertę członkowską, która łączy korzyści z oszczędnościami, zapewniając niezrównany dostęp do artykułów codziennego użytku w przystępnej cenie.

My w Walmart+ wierzymy, że każdy powinien móc cieszyć się wszystkimi sposobami, w jakie członkostwo Walmart+ pomaga im zaoszczędzić czas i pieniądze, z korzyściami takimi jak bezpłatna wysyłka i dostawa artykułów spożywczych w całym kraju cięcia gazu i strumieniowe przesyłanie wideo za pomocą Nadrzędny + Bez dodatkowych kosztów. Dlatego z dumą oferujemy Walmart+ Assist, program oferujący klientom pomoc rządową z 50% zniżką na miesięczny lub roczny płatny plan członkostwa Walmart+.

Walmart + Assist został zaprojektowany, aby robić wszystko w imię: pomagać tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ułatwiamy i ułatwiamy klientom wspieranym przez rząd stanie się członkami i korzystanie z pełnego zakresu oszczędności, jakie oferuje im Walmart+.

Program jest dostępny dla wszystkich nowych i obecnych kwalifikujących się członków. Obecni uprawnieni i rejestrujący się członkowie otrzymają podzielony zwrot kosztów, a nowe ceny zaczną obowiązywać natychmiast. Oto jak to zrobić:

  • przyjezdny Walmart.com/Plus/Assist Aby zweryfikować swoje uprawnienia za pomocą SheerID.
  • Zarejestruj się w Walmart + Assist Membership w nowej cenie 6,47 USD miesięcznie lub 49 USD rocznie.
  • Zacznij korzystać ze wszystkich zalet nowego członkostwa Walmart+.

To nie pierwszy raz, gdy Walmart wprowadza innowacje, aby wspierać klientów korzystających z pomocy rządowej. W 2019 roku Walmart był jednym z pierwszych detalistów, którzy zaczęli uczestniczyć w USDA Program próbny SNAP do zakupów online. Wieloletnia oferta umożliwia klientom płacenie za pomocą świadczeń SNAP online, zapewniając im dostęp do udogodnień, takich jak odbiór i dostawa. Dzięki niedawnemu dodaniu do programu Alaski, Walmart jest teraz pierwszym sprzedawcą detalicznym, który akceptuje korzyści SNAP online we wszystkich 50 stanach.

READ  Kontrakty terminowe Dow: Zwyżki na rynku powróciły, jak powiedział ten jastrząb z Fed; Latanie w zawodach Tesli

Walmart + Assist to kolejny ogromny krok naprzód w pomaganiu tym, którzy najbardziej tego potrzebują, w korzystaniu ze wszystkich korzyści wynikających z naszego członkostwa. Aby dowiedzieć się więcej o Walmart + Assist lub zarejestrować się, odwiedź stronę Walmart + Assist Walmart.com/Plus/Assist.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *