Poniżej znajdują się wymiany obsługujące zrzuty LUNA

Zgodnie z planem, dziś miała miejsce długo oczekiwana premiera nowego blockchaina Terra. Sieć wyprodukowała swoją pierwszą kolekcję, a wkrótce pojawią się dodatkowe usługi.

  • ZESPÓŁ TERRY Zabierz to na Twittera Dziś ujawnimy, że nowa seria została oficjalnie uruchomiona i już produkuje klocki.

Blok 1 zupełnie nowego blockchain Terra (z łańcuchem_id z „Phoenix-1”) został oficjalnie uruchomiony o 06:00 UTC 28 maja 2022 roku!

  • Zespół ujawnił również, że użytkownicy mogą obecnie robić „wiele rzeczy” ze swoim urządzeniem LUNA Liquid, na przykład umieszczać je na ulubionych walidatorach, zdobywać nagrody, uczestniczyć w decyzjach rządowych itp.
  • Warto również zauważyć, że jest to nowy blockchain i nie jest widelcem, dlatego zdecentralizowane aplikacje z klasycznego łańcucha będą musiały zostać zrestartowane na nowym łańcuchu.
  • Jednak jednym z najbardziej palących pytań zadawanych przez wiele osób jest to, czy centralne giełdy i dostawcy usług będą obsługiwać zrzuty.
  • Istnieje wiele platform, które już mają ogłosić Będą to między innymi: Huobi, Binance, KuCoin, Bitrue, FTX, Bitfinex, GateIO, ByBit, Nexo itp.
  • Warto zauważyć, że posiadacze otrzymają część swoich zrzutów już teraz, a reszta zostanie dostarczona w określonym czasie.
Oferta specjalna (sponsorowana)

Binance Free 100 $ (ekskluzywne): Użyj tego linku Zarejestruj się i otrzymaj 100 $ za darmo i 10% zniżki na opłaty Binance Futures przez pierwszy miesiąc (Moslahat).

Oferta specjalna PrimeXBT: Użyj tego linku Aby się zarejestrować i wprowadź kod POTATO50, aby otrzymać do 7000 $ przy wpłacie.

READ  S&P 500 i Nasdaq rosną w niestabilnej sesji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *