Poppy Harlow opuszcza CNN po ponad 15 latach

ATLANTA (AP) – Według sieci Anchor Poppy Harlow opuściła CNN.

Harlow, która dołączyła do CNN w 2008 r., a ostatnio była współgospodarzem CNN This Morning, ogłosiła rozstanie z gigantem informacyjnym za pośrednictwem poczty elektronicznej do swoich kolegów.

Opisała swój czas w CNN jako „prezent”.

„Zainspirował mnie i wiele się od was nauczyłem – którzy jesteście (i pozostaną) drogimi przyjaciółmi” – napisała Harlow. „To miejsce ukształtowało mnie jako lidera, nauczyło odporności i pokazało, jak ważna jest perspektywa i jak podejmować trudne decyzje”.

W CNN Harlow pisał między innymi o zamachach bombowych podczas maratonu bostońskiego w 2013 r. i atakach terrorystycznych w Paryżu w 2015 r.

„Doświadczyłam tego, co czyni ten kraj wspaniałym” – napisała Harlow w swoim e-mailu. „Siedziałem z ludźmi w ich najlepszych i najtrudniejszych chwilach. Nauczyli mnie o kondycji ludzkiej i tym, co nas łączy”.

Wcześniej w tym roku, CNN ogłosiło zmiany do przedziału czasowego „CNN This Morning” i przeniósł się do Waszyngtonu.

Dyrektor generalny CNN Mark Thompson pochwalił czas Harlowa w sieci.

„Poppy to wyjątkowy talent, który łączy fenomenalną umiejętność reportowania i przeprowadzania wywiadów z ludzkim podejściem, na które publiczność zawsze reaguje” – powiedziała Thompson.

Harlow był wcześniej prezenterem Forbes Video Network oraz prezenterem i reporterem NY1 News. Według jej biografii Na stronie CNN.

Posiada tytuł licencjata nauk politycznych uzyskany na Uniwersytecie Columbia oraz tytuł magistra studiów prawniczych uzyskany na Uniwersytecie Yale Law School.

READ  W konkursie Wildlife Photographer of the Year prezentowane są oszałamiające zdjęcia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *