Potencjalny zwycięzca EGOT, Lin-Manuel Miranda, musiał pominąć Oscary

Lin Manuel Miranda

Lin Manuel Miranda
Zdjęcie: Nelson Barnard (Obrazy Getty)

Oskary jutrzejszej nocy odbędą się po raz drugi – po pokazie z 2016 roku, pokazując jego „How Far I Go,” Od jękaćA Najlepsza oryginalna piosenka pobiła nie nie ma ziemi„City Of Stars” – tym właśnie był Lin-Manuel Miranda O Oscara. (W szczególności jego zaklęty „Dos Oruguitas” otrzymało tę samą nagrodę.) (I tak, gdybyśmy to byli my, wybralibyśmy Nie mówimy o Bruno. Lub zamiast tego „powierzchowna presja”, ale opowiadanie historii zadziała podczas rozdania Oskarów).

Wszystko to oznacza, że ​​to już drugi raz Hamilton Kreatywna Miranda będzie gotowa na casualowe, ale bardzo pożądane, EGOT, mając już E, G i T w 2014, 2009 i 2008, odpowiednio. (on jest wygraj jeden lub Więcej z każdej nagrody od tego czasu.) Niestety teraz wygląda na to, że Mirandy nie będzie tam, aby odebrać nagrodę (lub flash) Tajne odniesienia do podcastów w procesieNiedzielna noc, Ogłaszając dzisiaj, że pominie pocztęPodejmij wyzwanie, ponieważ u jego żony, Vanessy Nadal, zdiagnozowano COVID-19.

Na plus Miranda oświadczyła, że ​​ani on, ani jego dzieci nie zostali zdiagnozowani na tę chorobę, a jego żona ma się dobrze.. Jednak bądź ostrożny: Miranda dała jasno do zrozumienia, że ​​nie weźmie udziału w wielkim show, życząc miłości i szczęścia zarówno jego zaklęty A Oznacz, umieść… Bum współpracownicy.

Jeśli wygra, Miranda zostanie (zaocznie) 17. osobą, która ukończy trylogię Igot. Nie żeby szkoda być zwycięzcą zespołu ekspertów w zespole ekspertów; Miranda obecnie współpracuje z takimi osobami jak James Earl Jones, Lily Tomlin, Dick Van Dyke, i Park Południowy mężczyzn m.in.

Oskary rozpoczną się o 7 Wieczorem w niedzielę 27 marca. ten Akademia ogłosiła nowe protokoły COVID na początku tego tygodniapo wzroście liczby spraw w następstwie rozdania nagród BAFTA w Wielkiej Brytanii.

READ  Brad Pitt kopie nogę w powietrzu podczas premiery Bullet Train w Paryżu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *