Potwierdzono remake Metal Gear Solid 3, który pojawi się na PS5

Od 2018 roku Konami daje serii Metal Gear Solid nietkniętą serię akcji stealth Przetrwanie Metal Geara – Nowa aktualizacja. Firma opracowuje zmodyfikowaną wersję Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży na nowoczesne platformy, w tym PlayStation 5. Nowa wersja nosi nazwę – a raczej zbliżoną do – Metal Gear Solid Delta.Konami wyda również zestaw pierwszych trzech gier Metal Gear Solid jeszcze tego lata.

Metal Gear Solid 3: Pożeracz węży Został pierwotnie wydany na PlayStation 2 w 2004 roku. Oryginalna wersja metalowe koło zębate Akcja osadzona jest w latach 60. XX wieku i pozwala graczom kontrolować Naked Snake (znanego również jako Big Boss, antagonista pierwszej gry z serii) podczas misji, której akcja toczy się głównie w sowieckiej Rosji. Metal Gear Solid 3 Wprowadził warstwę opartą na kamuflażu do opartej na ukryciu rozgrywki serii, wraz z mechaniką walki w zwarciu.

Kontynuacja przełomowej i wywołującej podziały operacji Hideo Kojimy Metal Gear Solid 2: Synowie Wolności Kiedy został wydany po raz pierwszy, spotkał się z niemal powszechnym uznaniem. Pomógł stworzyć niezapomnianą historię gry, głębokie walki z bossami i pełne akcji sekwencje wspinania się po drabinie. Metal Gear Solid 3 Jedna z najbardziej uwielbianych pozycji w serii — nie wspominając o piosence przewodniej „Snake Eater”.

Decyzja Konami o remake’u metalowe koło zębate stałe 3, W przeciwieństwie do swoich słynnych poprzedników wydaje się, że jest to zgodne z podejściem do innej serii: Silent Hill. Wydawca zwerbował dewelopera Bloober Team do przerobienia drugiej gry z serii Silent Hill na nowoczesne platformy, pomijając pierwszą na rzecz bardziej popularnej kontynuacji.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *