Potwierdzono, że świąteczna oferta specjalna Gavina i Stacey jest ich ostatnią w historii

Zostało to potwierdzone. Termin realizacji z początku tego roku w tym poście Gavina i Stacey Trwają prace nad świątecznym odcinkiem specjalnym, który został już zapieczętowany i będzie ostatnim hitem komediowym w historii.

W ciągu ostatnich kilku minut współtwórcy James Corden i Ruth Jones napisali na Instagramie: „Kilka wiadomości… to już oficjalne!!!” Skończyliśmy pisać ostatni odcinek serialu Gavina i Stacey. Do zobaczenia w Boże Narodzenie, BBC One. Uwielbiam Ruth i Jamesa.

W serwisie Deadline ujawniono, że prace nad odcinkiem trwały od kilku tygodni, choć kilku członków obsady szybko próbowało bagatelizować znaczenie naszej historii. Za programem specjalnym stoją Baby Cow, Fulwell 73 Cordena i Tidy Productions Ruth Jones.

Gavina i Stacey Jest to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych brytyjskich seriali komediowych wszechczasów, a świąteczny odcinek specjalny z 2019 r. był najchętniej oglądanym serialem od dekady i obejrzało go ponad 18 milionów widzów.

Ostatni bożonarodzeniowy program specjalny, który wyemitowano prawie pięć lat temu, zakończył się na klifie, kiedy Nyssa (Jones) oświadczyła się zawsze uroczemu, ale sympatycznemu Smithy’emu (Corden). To podekscytowanie doprowadziło do niesłabnących w ciągu ostatnich kilku lat pogawędek na temat powrotu Cordena i Jonesa do serialu, a szumu, który stał się jeszcze głośniejszy wraz z powrotem Cordena do Wielkiej Brytanii po zakończeniu jego ośmioletniej kadencji. Późny występ Misja w Stanach Zjednoczonych.

Rozumiemy, że kamery będą działać latem. W Deadline powiedziano, że większość głównej obsady prawdopodobnie powróci. W przeciwieństwie do Cordena i Jonesa, Gavina i Stacey W rolach epizodycznych występują Matthew Horne i Joanna Pegg, a także Rob Brydon, Alison Steadman, Larry Lamb i Julia Davis.

Po wzlotach i upadkach głównych bohaterów oraz ich ukochanych rodzin i przyjaciół, serial, który przyniósł sławę walijskiemu miasteczku Barry na wybrzeżu i miastu Billericay w Essex, rozpoczął się w 2007 roku jako miniserial w BBC Three, ale szybko zyskał popularność. kultowa baza fanów i została przeniesiona do BBC One.

READ  Warner Bros. nie ma planów. Odkrycie, aby wydać film o wartości około 90 milionów dolarów

Program emitowany był przez trzy sezony, od 2007 do 2010 roku, zdobywając po drodze nagrodę BAFTA, a w 2009 roku wyemitowano także świąteczny program specjalny. BBC ma nadzieję Gavina i Stacey Mogłoby to w niewielkim stopniu wesprzeć spokojne Święta Bożego Narodzenia, przy czym najczęściej oglądanym programem w 2023 r. było „Przesłanie bożonarodzeniowe króla”, a następnie Taniec z gwiazdami Program specjalny obejrzało nieco ponad 5 milionów osób.

Spektakl bożonarodzeniowy 2019 nie obył się bez kontrowersji. W odcinku Nessa i Bryn, grane przez Brydona, śpiewały w duecie karaoke z Bajki Nowego Jorku The Pogues, który zawierał homofobiczną obelgę, która nie została usunięta. Łuk został usunięty z BBC iPlayer i usunięty z możliwości ponownego oglądania w następnym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *