Powodzenia w zastanawianiu się, jak pobrać Warzone 2.0

Aktualizacja 16.11.22: Dodatkowa aktualizacja Call of Duty została wydana dziś rano i waży około 70 GB dla Xbox Series X/S i 20 GB dla PlayStation 5.

Użytkownicy PlayStation 5 będą musieli ponownie pobrać pakiety zawartości Warzone, multiplayer i Spec Ops (jeśli były wcześniej zainstalowane), dodając dodatkowe 10 GB do całkowitego rozmiaru pobierania.

Nie jest jasne, dlaczego użytkownicy PlayStation muszą ponownie pobrać te pakiety, ale jest to regularne zjawisko w przypadku aktualizacji Modern Warfare (2019) i Warzone.

Jeśli masz wolne łącze internetowe, zdecydowanie zalecamy poświęcenie czasu na pobranie aktualizacji w pierwszej kolejności Premiera Warzone 2.0 jest dziś wieczoremW Wielkiej Brytanii zaczyna się o 18:00.

Oczywiście nie jest to zbyt wygodne dla tych, którzy mają ograniczenia danych, a kryzys energetyczny podniósł koszty energii elektrycznej.


Oryginalna historia 15.11.22:Call of Duty: Warzone 2.0 jest już dostępny do pobrania przed jutrzejszą premierą gry – ale zrobienie tego jest proste.

Właściciele PlayStation 4 i 5, którzy ostatniej nocy szukali Warzone 2.0, wyszukując „Call of Duty Warzone” w PlayStation Store, nie mogli znaleźć pliku do pobrania, podczas gdy użytkownicy Steam, którzy posiadają Modern Warfare 2, nie znaleźli żadnych plików do pobrania.

Nieco lepiej jest na Xboksie, gdzie Warzone 2.0 można znaleźć z własną stroną w sklepie. Jednak po bliższym przyjrzeniu się, pobranie myląco wydaje się zawierać pakiet Modern Warfare 2 za darmo.

Eurogamer Newscast: Czy powinieneś zobaczyć Pokemon Scarlet i Violet Leaks?

Więc, co się tutaj dzieje? Cóż, teraz po raz drugi Activision zintegrowało Warzone 2.0 z programem uruchamiającym Modern Warfare 2, podobnie jak w przypadku Warzone i Modern Warfare (2019).

Użytkownicy PlayStation 5 mogą znaleźć Warzone 2.0, odwiedzając stronę sklepu Modern Warfare 2 i klikając menu kontekstowe, aby wyświetlić różne wersje gry. Znajdziesz tam opcję dla Warzone 2.0.

READ  Uznanie przez Putina obaw Chin o Ukrainę jest oznaką tarć

Rozmiar pobierania zależy od tego, czy masz już zainstalowaną grę Modern Warfare 2, ponieważ te z grą będą miały mniejsze 2,51 GB, podczas gdy nowe programy do pobierania będą miały większe 45 GB do pobrania.

dla pary, Activision potwierdziło Każdy, kto ma zainstalowaną grę Modern Warfare 2, będzie miał już zainstalowaną Warzone 2.0, a ci, którzy nie mają, mogą automatycznie pobrać Warzone 2.0.

Chociaż jest to trochę prostsze, sposób, w jaki działa, okazał się kontrowersyjny w hardcore’owej społeczności Call of Duty. Wiadomości o integracji doprowadziły do ​​tego, że ten post znalazł się na szczycie subreddita Modern Warfare 2:

Głównym problemem dla fanów jest to, że Warzone to wiecznie dostępna gra Call of Duty na żywo z dużą bazą graczy, która często jest oceniana jako przyćmiewająca ofertę premium Activision. Program uruchamiający Activision oferuje przede wszystkim Warzone, a na drugim miejscu Premium Modern Warfare, mówią gracze. Było to tak zwane „czyste menu”, które społeczność głównego nurtu przyjęła przed zintegrowaniem Warzone.

jestem Poruszył tę kwestię kilka miesięcy temu, plany zamknięcia oryginalnego Warzone doprowadziły do ​​obaw, że Modern Warfare również zostanie zamknięty. Na szczęście wydaje się, że interfejs Modern Warfare (2019) powrócił do formy sprzed wojny (chociaż jest duża reklama Modern Warfare 2).


Interfejs Modern Warfare po odejściu z Warzone.

Jednak dla fanów integracja stwarza szersze poczucie, że zasoby rozwojowe Activision są przeciągane z Modern Warfare 2 w stronę Warzone 2.0. Jak wskazuje społeczność Tylko dwie mapy Zapowiedziany na pierwszy sezon gry, oba są recyklingiem z poprzednich gier. Pierwsza duża łatka gry zbiega się z wydaniem Warzone 2.0, co rodzi pytania o to, czy rozwój Modern Warfare 2 jest podyktowany cyklem rozwoju trybu Battle Royale.

READ  G7 ogłosi na szczycie NATO długoterminowy pakiet bezpieczeństwa dla Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *