Jimmy Fallon prosi Elona Muska o pomoc w pokonaniu #RIPJimmyFallon – The Hollywood Reporter

Jimmy’ego Fallona Nie umarł, a Jimmy Fallon chce, żeby ludzie o tym wiedzieli.

Popularny był sprośny hashtag #RIPJimmyFallon Świergot we wtorek wieczorem i Dzisiejszy program Gospodarz miał dość i zadzwonił do prezesa firmy Elona Muska osobiście, aby usunąć hashtag.

Wcześniej we wtorek najbardziej obraźliwy element na Twitterze o nazwie #RIPJimmyFallon, a użytkownicy często publikują hashtag ze zdjęciem kogoś innego niż Fallon.

Zszokowali użytkowników Twittera, zwłaszcza tych z zewnątrz, którzy nie uwierzyli w rzekomy żart. Koreański użytkownik napisał na TwitterzeTo wyszło jako hashtag, więc byłem zaskoczony. Naprawdę. Och, to zabawne. Odkąd Melon Musk zwolnił wszystkie osoby z działu potwierdzania informacji, fałszywe wiadomości mogą teraz trafić na rynek, więc ten hashtag. Och, to naprawdę zabawne #RIPJimmyFallon”.

Zirytowany Fallon napisał na Twitterze: „Elon, czy możesz to naprawić? #RIPJimmyFallon”. Musk, który od czasu przejęcia Twittera przyjął bardzo osobiste podejście do zarządzania treścią, jeszcze nie wysłuchał prośby Fallona.

Obecny chaos na Twitterze spowodował gwałtowny wzrost dezinformacji na platformie, sytuację dodatkowo komplikuje zwolnienie przez Muska wielu osób zaangażowanych w moderowanie treści i obsługę fałszywych kont i fałszywych wiadomości.

W zeszły czwartek konto używające nazwy i logo giganta narkotykowego Eli Lilly and Co. pojawiło się na Twitterze. I nosi niebieski znacznik wyboru „Zweryfikowano zweryfikowany”: „Z radością ogłaszamy, że insulina jest teraz bezpłatna”. Fałszywy tweet spowodował, że akcje producenta leków spadły z 368 USD za akcję do 346 USD za akcję, usuwając miliardy z wartości rynkowej akcji.

READ  Candice Owens ściąga Lizzo, by bronić Kanye Westa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *