co przez to rozumiesz?’

Zmierzył się z Ike Barinholtz, Simo Liu i Elisą Schlesinger w pierwszych półfinałach Niebezpieczeństwo gwiazdy!, Niedziela. Podczas gdy mecz charytatywny był przyjacielski i pełen śmiechu, zdarzały się niezręczne momenty, zaczynając od pytania o rasę.

Podpowiedź brzmiała: „Październik jest miesiącem historii dla tej grupy etnicznej pochodzenia azjatyckiego, do której należą Olivia Rodrigo i Jo Coy”.

Barinholtz odpowiedział: „Kim są Filipińczycy?”

Podczas gdy gospodarz Mayim Bialik przekazał pieniądze Barinholtzowi, Liu natychmiast zwrócił uwagę na dziwny sposób, w jaki Barinholtz sformułował swoją odpowiedź, ponieważ użył słowa „co” zamiast „kto”.

„Co masz na myśli”, zapytał Liu, „Kim są Filipińczycy?” – Co masz przez to na myśli, Ike?

– O mój Boże, nie to miałem na myśli – wyjąkał Barinholtz. „Musisz odpowiedzieć w formie pytania”.

Liu zwrócił się do drugiej uczestniczki Elisy Schlesinger i zapytał: „Słyszałeś to? Słyszałem”.

Najczęstsza reakcja społeczna widzów była pozytywna, a większość ludzi postrzegała to jako urocze ściągacze i śmiech. Jednak Leo grał dla organizacji charytatywnej Stop AAPI Hate. Stwierdził, że jako Azjata jest „bardzo pasjonatem” eliminowania rasizmu.

Niektórzy widzowie AAPI docenili odpowiedź Leo, nawet jeśli była to komedia. Udało mu się również zebrać dodatkowe 50 000 $ w darowiznach na swoją organizację charytatywną, śmiejąc się po drodze.

Śmiechy nadal wybuchały, gdy w dalszej części gry celebryta została zapytana: „Ten amulet z baterią, który ma miejsce od późnych lat 80., trafił do Oxford English Dictionary, aby oznaczać stałą rzecz lub osobę”.

Kim jest królik Duracell? Komik Elisa Schlesinger odpowiedziała.

Prawidłowa odpowiedź to Energizer Builder. Schlesinger była tak zdenerwowana jej odpowiedzią, że nie pozwoliła jej przejść.

Duracell? Zastanawiałem się. „Królik Duracil? Czy jestem z Marsa? Kto powiedział „Duracil” w ostatniej dekadzie?

READ  10 artystów, którzy zmienili teksty

I tak jak Energizer Bunny, Shelesinger reagował… i nie przerywał… i szedł dalej, nawet gdy wszyscy byli gotowi, by ruszyć dalej.

„Och! Potrzebuję operacji mózgu!”, wykrzyknął Schlesinger, zanim Mayme mógł podać następującą wskazówkę do swojej „terminologii chirurga mózgu!”

Niebezpieczeństwo gwiazdy! Jest emitowany w niedziele o 20:00 w ABC.

Zobacz, jak George Clooney przyznaje, że użył Białego Domu i Brada Pitta, by wyśmiewać kilku aktorów:

Przeczytaj więcej z Yahoo Entertainment:

Powiedz nam co myślisz! Połącz się z nami ŚwiergotA Facebook lub Instagram. I sprawdź naszą gospodynię Kylie Marr na ŚwiergotA Facebook lub Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *