Poznajcie wojowników Kevina Duranta? Mało prawdopodobne, ale gwiazdy zespołu nie będą się sprzeciwiać

W Dzień Niepodległości przypada szósta rocznica Kevin DurantZmień ligę, aby dołączyć wojownicy. Czy lipiec też może mieć powrót?

Mark Spears z ESPN Andscape jako pierwszy wspomniał o potencjalnym zainteresowaniu Warriors. Wojownicy bez wątpienia mogą stworzyć jeden z najlepszych pakietów do handlu Durant. A w recepcji znanej z usuwania każdego kamienia będą musieli sprawdzić możliwość dodania Duranta.

Jednak według wielu źródeł organizacji Warriors, ponowne spotkanie jest bardzo mało prawdopodobne. Nic z ostatnich trzech lat nie sugeruje, że wojownicy byliby skłonni zapłacić dywidendę za dinara kuwejckiego. Ta cena jest prawdopodobnie (i powiedział) gwiazdą kalibru, młodym talentem i wieloma opcjami rekrutacji.

Golden State ma wszystkie trzy, dlatego jest to rozmowa. Mają cztery pożądane młode talenty: bramkarz Jordan PaulŚrodek James Wiseman i napastnicy Jonathan Kuminga A Mojżesz Modi – Wszyscy mają ogromny potencjał, a z tej czwórki tylko Wiseman i Paul mogą legalnie kupować alkohol. Andrzeja Wigginsa, zawodnik, który podniesie swoją pensję, nigdy nie był bardziej wartościowy w lidze. Był regularnym graczem All-Star w Konferencji Zachodniej w zeszłym roku i po sezonie udowodnił, że jest jednym z najlepszych dwukierunkowych graczy w lidze.

Oczywiście, handel Wiggins jest główną przeszkodą. Poza tym, że wszyscy w organizacji go kochają, Wiggins może zostać włączony tylko do umowy biznesowej z nim Brooklyn Jeśli sieci handlują Ben Simmons pierwszy. Zasady CBA zabraniają dwóm graczom, którzy zdobyli „wyznaczony Rookie Max” w tej samej drużynie.

Wybór draftowy to miejsce, w którym wojownicy okazjonalni zawodzą. Są w dobrej kondycji przez co najmniej kolejne cztery lata, czyli jak długo Stephen Curry z zastrzeżeniem umowy. Możliwe więc, że premia za typy, o które poprosiłby Brooklyn, to te z późnych wyborów z pierwszej rundy, a to nie jest aż tak dużo, jak wypłata draftu, którą mogliby uzyskać gdzie indziej.

Większym problemem jest to, czy wojownicy są skłonni zrezygnować z któregokolwiek z nich. Właśnie zdobyli tytuł dzięki temu zwycięskiemu i rozwijającemu się programowi, aby połączyć trzon turnieju z młodzieżą. Ale przeszli także zatrzymanie głównych weteranów Gary Payton II i Otto Porter Jr. po części, aby zrobić miejsce dla rozwojowego aspektu tej dwoistości. Poole, Wiseman, Kuminga i Moody – prawdopodobnie bezpiecznie wrzucając tam również Wigginsa – są wielkim planem Warriors na dalszy sukces po Prime Curry, Draymond zielony A Klay Thompson. Aby odkupić te aktywa dla Duranta, który skończy 34 lata, gdy rozpocznie się następny sezon, zasadniczo pozbywa się planu zwycięstw i rozwoju Warriors.

READ  Steve Curry mówi, że Seth Curry znalazł się w krzyżowym ogniu Nets 76

Czy istnieje kompromis? Scenariusz, w którym trzymane są dwie małe części, a Durant jest nabywany? Umowa na trzy drużyny, która zaspokoi wymagania Brooklynu i zapewni zaopatrzenie garderoby Warriors? Cóż, to naprawdę zależy od Brooklynu. Nie jest to niemożliwe, ale nikt w organizacji się tym nie zajmuje ani nie planuje.

Kolejne kluczowe pytanie: gdyby handel był możliwy, czy liderzy szatni Duranta byliby mile widziani? Według wielu źródeł objęli go z tego samego powodu w 2016 roku.

„Mam na myśli, że to przerażające Kevin Durant”, powiedział jeden ze źródeł.

Gwiazdy Warriors rozmawiały z Durantem. Koledzy związani z Hall of Fame oprócz nadrobienia zaległości otrzymali też pomysł zjazdu. Chodziło głównie o to, że jej niesamowita natura była możliwa. Pomysł, aby ponownie zagrali razem, powinien wydawać się niemożliwy, gdy Durant opuścił wolną agencję w 2019 roku. I nie stracili z oczu, jak życie dało im szansę na dokończenie odcinka. Widzą to, jak wszyscy inni, i rozmawiają o tym, jak wszyscy.

To nie jest przypadek, gdy Star Warriors naciskają na recepcję, aby kupić Duranta. Źródła wyjaśniły, że dobrze sobie radzą w obronie tytułu z Wigginsem, Paulem i młodymi graczami, którzy przygotowywali się do zwycięstwa z nimi. Ale gdyby wszechświat jakoś uczynił to tak, że mity spotkałyby się ponownie, byliby na to otwarci.

Talent kwartetu Carrie-Durant-Green-Thompson nigdy nie był kwestionowany. To, jak zakończył się wyścig, jest źródłem niepewności. Ale pozytywne wibracje ich rozmów w tym sezonie sugerują, że mogą ponownie kliknąć.

Wspomnienia mistrzostw z 2017 roku są podstawą ich pragnienia ponownego zjednoczenia. Jak dobrze się bawili, grając razem na tak wysokim poziomie. Jak bardzo się cieszyli. Jednym z faktów, których brakuje w wieloletnich rankingach i porównaniach, jest to, jak w najlepszym wydaniu tak dobrze się uzupełniają zarówno na boisku, jak i poza nim. Najbardziej niesamowitym widowiskiem tego kwartetu jest grupa dobrych facetów, którzy kochają ring, są wysoko wykwalifikowani i mają ze sobą świetne relacje.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: wyniki MŚ College World Championship, terminarz

Gdyby tak się stało i oboje skończyliby razem, kontekst byłby znacznie inny, co jest zdecydowanie czynnikiem. Niektóre z zewnętrznych narracji, które dodawały stresu podczas pierwszego okresu Duranta, tym razem nie będą miały zastosowania.

Trio Warriors opuściło mistrzostwo, a nie bolesną porażkę w grze 7. Curry, Greene i Thompson udowodnili, że mogą wygrać kolejny tytuł bez posiadania najlepszej drużyny z dala od Ziemi, tak jak zrobili to z Durantem. Są teraz zapieczętowane. I tym razem przybycie Duranta do Warriors będzie występem na Brooklynie. To trochę różni się od wyboru Duranta, który dołączył do 73 wygrywających Warriors, co przyciągnęło ciężką analizę w 2016 roku. Nie można go winić (tak samo) za posiadanie najlepszego pakietu bramek Warriors i zarabianie żetonów.

Podobno Durant znalazł się na liście Feniks A Miami jako jego najlepszy wybór. Ale w swoim podcaście WniosekDurant był nieugięty, jeśli chodzi o jego powinowactwo ze swoimi byłymi kolegami z drużyny i ich wspólną pracę.

„Czułem się, jakbym miał pozytywny wkład w każdą sekundę, kiedy byłem na tej arenie” – powiedział Durant w swoim podcastie. „Z treningu, strzelania, gier. Więc nie bierzesz ode mnie tego bzdur. Zawsze mam dużo szacunku, bez względu na to, jak próbujesz nastawić przeciwko mnie moich starych kolegów z drużyny, próbuj okłamywać moje imię i mówić, że jestem zazdrosny i zazdrosny o tych facetów” .. zawsze byłem z grupą.”

Poza romansem dawnej wielkości, sensowne jest również to, że nie wszyscy w organizacji są na pokładzie na zjazd.

Chcesz, aby wojownicy zarządzania wrócili do zarządzania czterema gwiazdkami? Rok 2017 był tak harmonijny, jak rok 2019 był tak zniechęcający. Członkowie organizacji, w tym trener Steve Kerr, szczerze mówili o trudnościach sezonu 2018-2019 io tym, jak wyczerpał wszystkich pod koniec trzyletniej kadencji Duranta. Stali się piorunem dla zespołu, którym żywi się medialny potwór. Mają też własne problemy wewnętrzne. Czy zarząd zapisze się na kolejną rundę?

READ  CONCACAF: USA vs Salwador

Jednym z elementów, który może złagodzić napięcia z przeszłości, jest czteroletni kontrakt Duranta. Niepewność związana z jego rocznymi umowami zostanie uspokojona i wszyscy zastanawiają się, czy wróci. Dodatkowo jego kontrakt jest zgodny z umową Curry’ego, które wygasają po sezonie 2025-26. Carey będzie miał 38 lat, a Durant kilka miesięcy później od 38.

W przypadku Thompsona i Greena ich kontrakty wygasają po sezonie 2023-24. Dlatego należy go przedłużyć, aby ten kwartet miał więcej niż dwa lata. Te liczby byłyby astronomiczną ceną dla czterech graczy. Lacob pokazał, że istnieje limit kwoty, którą jest gotów wydać. Aby więc zatrzymać wszystkich tych graczy, będą musieli otoczyć ich tańszymi ofertami lub zobowiązać się do bardziej historycznych kar podatkowych od luksusu.

Ale ile tytułów może zdobyć ta czwórka w ciągu kolejnych czterech lat razem?

Potencjał mistrzowski jest tym, co kusi powrót Duranta. Podobnie jak w 2016 roku, urok zdobywania tytułów na poziomach legendarnych jest onieśmielający, a rdzeń Warriors Championship szczyci się odłożeniem ego na bok, aby wygrać. Sensowne byłoby, aby Durant postrzegał ich przeszłą dominację i związek jako kwartet pozytywnie po chaosie i daremności jego trzech sezonów na Brooklynie.

Wiele się wydarzyło w ciągu trzech lat, które spędzili razem, iw ciągu następnych trzech lat. Wszyscy są starsi, bardziej doświadczeni i bardziej doceniani. Hałas nie zniknie całkowicie, ale tym razem, w utopijnym sensie, będą mogli skupić się na koszykówce. Jeśli chcą zrobić to jeszcze raz, wydaje się to wskazywać, że wszyscy ogólnie wierzą, że ich wspólne doświadczenie było dobre i warte wskrzeszenia – jeśli gwiazdy się zrównają.

Ale istnieje wiele potencjalnych przeszkód. Może wystarczy, żeby była po prostu wirtualna. Ciekawy eksperyment myślowy do przeżucia. To wszystko, na co wygląda w tym momencie.

(Zdjęcie: Kyle Terada/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *