Pracownik obsługi naziemnej American Airlines zginął na lotnisku Montgomery

Lotnisko poinformowało, że pracownik obsługi naziemnej American Airlines został dziś zabity na regionalnym lotnisku Montgomery.

„Dzisiaj, około godziny 15:00, pracownik załogi naziemnej American Airlines z Piemontu był zamieszany w śmierć. W tej chwili nie są dostępne żadne dodatkowe informacje. Nasze myśli i modlitwy są z rodziną pogrążonej w żałobie. „

Lotnisko wydało oświadczenie około godziny 19:45

„Jesteśmy zasmuceni wiadomością o tragicznej śmierci członka zespołu AA/Piedmont Airlines” — powiedział Wade A. Davies, dyrektor generalny MGM.

Zgodnie z tweetem lotniska lotnisko wznowiło dziś normalne działanie od 20:30.

„Dochodzenie FAA w sprawie tragicznego wypadku w Piemoncie” wciąż trwa, czytamy na Twitterze.

Jesteśmy zdruzgotani incydentem na lotnisku Montgomery Regional Airport (MGM), w którym uczestniczył członek zespołu Piedmont Airlines, regionalnej linii lotniczej American Airlines. Nasze myśli i modlitwy są z rodziną i członkami naszego lokalnego zespołu. „Koncentrujemy się na zapewnieniu wszystkim zaangażowanym wsparcia, którego potrzebują w tym trudnym czasie” – powiedział rzecznik American Airlines.

Piedmont Airlines współpracuje z NTSB, FAA i lokalnymi organami ścigania podczas dochodzenia w sprawie katastrofy.

Linie American Airlines nie dostarczyły dodatkowych informacji z powodu toczącego się dochodzenia.

„Pracownik został śmiertelnie ranny na rampie na regionalnym lotnisku Montgomery, gdzie zaparkowany był samolot American Airlines Flight 3408, Embraer E-175” – poinformowała FAA w oświadczeniu dla AL.com.

Więcej informacji będzie dostępnych, gdy FAA opublikuje wstępny raport następnego dnia roboczego, przeczytaj oświadczenie FAA.

AL.com skontaktował się z urzędnikami, aby uzyskać więcej informacji.

To jest rozwijająca się historia i będzie aktualizowana.

READ  Tesla ponownie podnosi cenę chińskiego Modelu Y – o ponad 2000 USD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *