Praktyczne: skórka Pixel 6 dbranda zamienia coś w nic

Nothing Phone (1) ma naprawdę wyjątkowy design – niezaprzeczalny. Awatary LED w połączeniu z białym wnętrzem prezentują się znakomicie. dbrand też musiał tak pomyśleć, bo wydali rzecz ze skórkamiktóry jest wersją bez stylu firmy rozdrabnianie skórek.

dbrand wysłał mi coś ze skóry do Pixela 6 Pro, a etui Grip ma na sobie coś ze skóry. Oba wyglądają absolutnie fantastycznie i dobrze prezentują się uproszczonej wersji wnętrza urządzenia. Zawiera wszystkie główne części sprzętowe Pixel 6 Pro, ale jest wybielony i pokazany. Ten projekt kładzie duży nacisk na cewkę ładującą bezprzewodową, jednocześnie dodając aluminiowe akcenty korpusu wokół urządzenia.

Coś skórki są dostępne tylko w kolorze białym, w przeciwieństwie do Nothing Phone (1), który ma również czarną drogę. Czarny w takim stylu prawdopodobnie nie będzie tak efektowny jak biały.

Skórki mają również wiele odsłoniętych śrub i czerwoną kropkę, z których wszystkie są wokół Nothing Phone (1). dbrand wykonuje naprawdę dobrą robotę, emulując styl telefonu (1) na Pixel 6 Pro.

Obecnie istnieją dwa telefony z Androidem, które dbrand tworzy coś w skórkach – Galaxy S22 Ultra i Pixel 6 Pro. Oba typy skórek są oparte na kształtach dbrand, a następnie są dostosowywane do języka projektowania Nothing. Każda cera potrzebuje około tygodnia, aby zmienić ten prosty i elegancki wygląd.

dbrand coś skórki na S22 Ultra iPhone 13 Pro Max Pixel 6 Pro

Dostępne są również skórki dla iPhone’a 13 Pro Max i krążka ładującego MagSafe. dbrand twierdzi, że pracuje również nad skórkami Something dla Nintendo Switch i Steam Deck, ale nie ma dokładnej daty, kiedy będą one dostępne. Będą również monitorować formularz zamówienia, aby sprawdzić, czy zainteresowanie innymi urządzeniami jest wystarczające, aby projektowanie powierzchni było przydatne.

Możesz pobrać nowe skórki z Something for Pixel 6 Pro lub dowolnego obsługiwanego urządzenia od Oficjalna strona dbrand.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *