Prawdziwy prześladowca „Małego Renifera” zabiera głos po emisji programu w serwisie Netflix

Rzekomy prawdziwy prześladowca Renifer, dziecko Wypowiedział się po sukcesie serialu na Netfliksie.

– powiedziała anonimowa kobieta, która twierdzi, że była inspiracją dla postaci Marthy granej przez Jessicę Gunning w nowym, popularnym serialu the codzienna poczta Rozważała podjęcie kroków prawnych w związku z zniesławieniem po uruchomieniu projektu Richard Judd.

Renifer, dziecko Film Gadda opowiada historię Donny'ego Dunna, komika z problemami, który w barze, w którym pracuje, spotyka samotną kobietę. Zbieg okoliczności, podczas którego oferuje jej darmową filiżankę herbaty, trwa przez kilka miesięcy, gdy Marta okazuje się niebezpieczną seryjną prześladowczynią. W ciągu kilku lat wysłałem mu ponad 41 000 e-maili, 744 tweety, 100 stron listów i 350 godzin wiadomości głosowych.

W rozmowie z gazetą kobieta upierała się, że Jad w rzeczywistości miał na jej punkcie obsesję. „On tego używa Renifer, dziecko – Goń mnie teraz – powiedziała. „Jestem ofiarą. Napisał o mnie cholerny program”.

Twierdziła, że ​​tekst Gadda oznaczał „znęcanie się w telewizji nad starszą kobietą dla sławy i fortuny” i że pomimo jego prób ukrycia jej tożsamości, otrzymywała „groźby śmierci i obelgi w Internecie ze strony zwolenników Richarda Gadda”.

Chociaż Netflix opisał serial jako historię prawdziwą, Gad wyjaśnił wcześniej, że nie może opowiedzieć dokładnej historii ze względów prawnych i technicznych, stwierdzając, że musi zastosować pewne zabezpieczenia. Twórca serialu posunął się nawet do tego, że poprosił swoich obserwujących, aby przestali próbować dedukować Renifer, dzieckoPostacie z życia wzięte, w tym odnoszący sukcesy scenarzysta telewizyjny, który jest mentorem Donniego tylko po to, by go wykorzystać.

„Ludzie, których kocham, z którymi pracuję i podziwiam (w tym Seana Foleya), zostali niesłusznie złapani na spekulacjach” – napisał Gad w poniedziałek na Instagramie w relacji, która wygasła. „Proszę nie spekulować, kim mogą być prawdziwi ludzie. Nie o to chodzi w naszym programie”.

READ  Mieszane pierwsze reakcje w „Jurassic World: Dominion”

Foley odpowiedział także osobom spekulującym, że to on przygotowywał i wykorzystywał Gada, pisząc na X (dawniej Twitterze), że „wszystkie posty zawierające obelgi i groźby przeciwko mnie zostały zgłoszone policji, która prowadzi dochodzenie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *