Premiera RTX 4070 Ti i RTX 40 Mobility

NVIDIA CES 2023 Własny tytuł „GeForce”. Za kilka godzin firma zaprezentuje swoje laptopowe układy GPU GeForce RTX 40 i RTX 4070 Ti nowej generacji.

Obejrzyj tytuł NVIDIA GeForce CES 2023 tutaj! Zaprezentowano procesory graficzne RTX 40 do laptopów i RTX 4070 Ti

Firma ujawniła w komunikacie prasowym, że wydarzenie CES 2023 ponownie będzie miało charakter wirtualny i będzie transmitowane na żywo we wtorek 3 stycznia 2023 r. o godzinie 8:00 czasu PST. Firma będzie również obecna w salonie wystawowym, gdzie zaprezentuje swoje najnowsze produkty i innowacje, ale większość ogłoszeń będzie miała miejsce w transmisjach na żywo. Poniżej znajdują się prasy:

Zaznacz swój kalendarz do naszego wirtualnego Własny adres firmy NVIDIA na targach CES we wtorek, 3 stycznia 2023 r., o godz. 8:00 czasu pacyficznego, ponieważ rozpoczynamy rok z naszą najnowszą innowacją. dostrajają się NVIDIA.pl. Wiadomości będą publikowane przed wydarzeniem iw jego trakcie tutaj.

Jeśli planujesz osobiście uczestniczyć w targach CES, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gier na Cosmopolitan na targach CES 2023, gdzie zaprezentujemy najnowsze technologie, produkty i oprogramowanie GeForce i GeForce NOW.

przez NVIDIĘ

Jeśli chodzi o to, czego się spodziewać, jesteśmy wyłącznie zgłoszone Kilka dni temu NVIDIA zaprezentuje swoją kolejną kartę graficzną z serii GeForce RTX 40, RTX 4070 Ti, 3 stycznia, a następnie 5 stycznia. To mniej więcej potwierdza, że ​​karta będzie na porządku dziennym NVIDII podczas przemówienia na targach CES 23. Jeśli chodzi o inne produkty, możemy spodziewać się, że NVIDIA przekaże aktualizację dotyczącą Karta graficzna RTX 40 do laptopów Który ma dobrze współpracować z Intelem Procesory Raptor Lake-HX 13. generacji & Chipy AMD Ryzen 7000 „Dragon Range”.. Oczekuje się również, że oba procesory będą miały produkty oparte na ich prezentacji CES 2023.

READ  Jak wysyłać wiadomości tekstowe z komputera PC lub Mac

Oczywiście NVIDIA może również mieć kilka niespodzianek w rękawie i nowe produkty do ujawnienia oprócz tych, o których już słyszeliśmy i widzieliśmy w przeciekach.

Poza tym firma będzie również mówić o oprogramowaniu innowacji GeForce i innych tytułach obsługujących całkowicie nową technologię DLSS 3. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co NVIDIA ma dla nas w zanadrzu, więc zapisz datę i do zobaczenia na targach CES!

odliczanie

Udostępnij tę historię

Facebook

Świergot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *