Prezenterka radiowa Louisa rozpętała nieprzyjemne tyrady na oszołomioną prezenterkę – nazywając ją „śmiecią i grubą”

Gospodarz radiowy w St. Louis był oburzony, że jego współprezenterka była „straszną matką” i że była „brudna, gruba i głupia”, gdy grzmiała na antenie po tym, jak skrytykowała jego umiejętności komputerowe.

Prezenter Fox 2 News, Vic Faust, wdał się w gniewną i seksistowską tyradę na temat swojej współprowadzącej Crystal Cooper, prowadząc audycję radiową 13 września.

Jego pełne wulgaryzmów szaleństwo krytykowało i oceniało umiejętności rodzicielskie Coopera, według St. Louis Post-Dispatchktóry uzyskał nagranie dźwiękowe przemowy, która miała miejsce podczas przerwy reklamowej.

„Słuchaj, ty gruba, obrzydliwa suko. I nie pojawiasz się na antenie, kiedy trzymam się za plecami, jesteś królem, gruba, suko. „Wkurzył się podczas koncertu, według zredagowanego klipu opublikowanego przez Dispatch.

Wygląda na to, że oryginalne nagranie programu, które zostało zamieszczone na YouTube, nie wydaje się już wzbudzać gniewu w powietrzu.

Kiedy Cooper powiedział mu, że to już drugi raz, kiedy nazwał ją „głupia”, powiedział jej ze złością: „Nabijałaś się ze mnie, kiedy bawiłem się komputerem”.

Kontynuował: „Masz historię atakowania mnie na antenie”. „Jesteś gruba, dowcipna, suko. I każdego dnia, kiedy wchodzisz do tego pieprzonego studia, będę nazywać cię pieprzoną, kim jesteś: pieprzoną grubą, paskudną suką. ’

Program radiowy Edge przedstawiał Vic Faust i Crystal Cooper (na zdjęciu) w kłótni naziemnej 13 września, która wysłała Fausta w paskudny szał na jego współpracownika

Prowadzący radio Edge Vic Faust (po lewej) i Crystal Cooper (po prawej) wdali się 13 września w spór z powietrza, który wprawił Fausta w nienawistny szał z powodu jego współpracownika. Faustowi zrobiło się gorąco po tym, jak naśmiewałeś się z jego umiejętności obsługi komputera

Skrytykował także umiejętności rodzicielskie Coopera i powiedział, że

Skrytykował także umiejętności rodzicielskie Coopera i powiedział, że „żal mu” jej dzieci, ponieważ mają „straszną matkę i króla”.

Faust twierdził dalej, że „dostała tę pracę króla tylko dzięki mnie” i twierdził, że udał się do administracji „pięć razy”, aby zgłosić „ataki” na niego.

Cooper twierdził, że nigdy nie zaatakowała Fausta.

– Nakrzyczałeś na mnie dwa razy – zwróciła się do Fausta – i to już drugi raz w wytchnieniu.

Odpowiedział: „Problem polega na tym, że myślisz, że wszystko, co robisz, jest słuszne”. Kiedy twierdziła, że ​​nie, powiedział jej, żeby „zamknęła usta swojego króla”.

Powiedział jej: „ Nie miałaś powodu i ** King zaatakowała mnie wczoraj na antenie, a ja to zrobiłem.

Powiedziała mu, żeby „dorosnąć” i zapewniła, że ​​nigdy go nie „zaatakowała”.

A rozwścieczony gospodarz odpowiedział: „Starzejesz się, ty gruby”.

Cooper powiedział dalej, że dalsza rozmowa z komputerem to „złe radio” i obaj spierali się, czy gospodyni wie coś o „radiu”.

Nawet nie wiesz, o jakich tematach mówimy, jesteś po prostu głupi. Myślisz, że jesteś wyjątkowy, bo poszedłeś do willi [Duchesne], ale jesteś niczym. Jesteś śmieciem.

Cooper mówi mu, że wraca do serialu, bo to „jej pieprzona robota” i że nie jest jej szefem.

Od tego czasu strona na Facebooku została zaktualizowana, aby powiedzieć, że była byłym gospodarzem, a jej ostatni dzień był 13 września, kiedy wyemitowano program.

Jeśli kiedykolwiek spróbujesz to zrobić ponownie, będę królem [unintelligible] czy ty. Starzejesz się, gruba**.

Program pary przestał być emitowany od czasu kontrowersji i został zastąpiony muzyką (Na zdjęciu: Faust (po prawej) z Jeffem Sessionsem)

Program pary przestał być emitowany od czasu kontrowersji i został zastąpiony muzyką (Na zdjęciu: Faust (po prawej) z Jeffem Sessionsem)

Następnie skrytykował jej umiejętności rodzicielskie, mówiąc jej: „Wy dzieci macie matkę okropnego króla, żal mi ich”.

Obaj kontynuowali kłótnię, zanim jeden z producentów krzyknął do sali dźwiękowej: „Masz 20 sekund, tylko stary”.

Program został przerwany „na razie”, według St. Louis Post-Dispatch, i został zastąpiony przez programy muzyczne.

Faust potwierdził klip, podkreślając, że nagranie audio zawierało wiele wulgaryzmów, jak podaje St. Louis Post-Dispatch.

Było też inne „tło” walki, ale odmówił powiedzenia czegokolwiek innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *